Max Payne 3 için 2000 TL'lik sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HCGFreeStyle

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ve Receb Abi;

Adım İbrahim. Bu yaz dükkanda 3 ay çalışmak şartıyla babam yeni bir pc alıcağını söyledi .Sizden 2000 tl yi aşmayacak bir kasa toplamanızı istiyorum. Monitör, höparlör, mouse varda yeni bi klavye alma vakti geldi. Klavyeyide eklersiniz artık hesaba. Alacağım yer tanıdık biraz indirim yapar, ama yaz geldi vatan a git kampanya olur diyorsanız vatandanda alabilirim.

Her şey size ait, 2000 TL'yi aşmısın yeter. (Ayrıca Battlefield 3 ve Max Payne 3 ü son ayarlarda oynamamı sağlama gibi bir durum var mı?)

Ne zaman alacaksın bilmiyorum ama şu an o fiyata alınabilecek en iyi sistem bu gibi:

TOPLAM :​
1.753,10 TL​
KDV:​
315,56​
NAKİT / HAVALE (TL) : 2.068,66 TL

• Anakartta TPU var. İşlemciyi saniyede overclock ediyor sen uğraşmadan. Böylece işlemcin FX-8150'nin bile üstüne çıkabiliyor. Ama OC etmeden de performanslı bir işlemci.
  • Bellek 8 GB, oyunlar ve uygulamalar için fazlasıyla yeterli.
  • 500 GB sabit disk kurulacak oyunlar için gayet yeterli.
  • GTX 560 Ti ile Max Payne III ve diğer oyunları rahatlıkla oynayabilirsin.
  • Thermaltake V3'ün tasarımını beğenmezsen az farkla Dokker veya Commander da alabilirsin.
  • Ve öldürücü darbe! SATA 3 Corsair SSD. SSD'ye bütçe ayırabilmek için epey ince ayar yaptım. SSD sayesinde sistem tek kelimeyle uçacak.

Sanırım sadece klavyeye yer kalmadı. Eh, onu da harçlığınla alırsın :)

Abi çok sağol. Gördünüz yani klavyenin durumunu çok hata yapıyorum klavyeyle onuda alıcaz bir şekilde. Ya 10 haziranda yada yazın sonunda alıcam. Çok teşekkür ediyorum. Yani Battlefield 3ü veya yeni gelicek oyunları son ayarlarda oynama gibi bir şansım var mı bu bilgisayar ile?

Abi çok sağol.Gördünüz yani klavyenin durumunu çok hata yapıyorum klavyeyle onuda alıcaz bir şekilde.Ya 10 haziranda yada yazın sonunda alıcam.Çok teşekkür ediyorum.Yani Battlefield 3ü veya yeni gelicek oyunları son ayarlarda oynama gibi bir şansım var mı bu bilgisayar ile?

Önümüzdeki 1-2 sene içerisinde çıkacak olan ve çıkmış olan bütün güncel oyunları Ultra'da oynayabilirsin makul bir çözünürlükte ^^. Ama çok güzel bir sistem klavye tavsiyemde budur:
LOGITECH - Logitech G105 Gaming Klavye Q Türkçe 920-003448 - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı