Max Payne 3 ve L.A Noire’nin Tüm DLC’leri Ücretsiz Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Max Payne 3 ve L.A Noire DLC

Max Payne 3 ve L.A Noire için sessiz sedasız bir güncelleme yayınlayan Rockstar Games, aynı zamanda her iki oyunun da Steam sürümündeki tüm DLC’leri ücretsiz yaptı. Rockstar Games tarafından geliştirilen ve firmanın en önemli yapımlarından biri olan Max Payne 3 ve L.A Noire için dün gece saatlerinde sessiz sedasız bir güncelleme yayınlandı. Yıllar sonra yayınlanan […]

Devamı: Max Payne 3 ve L.A Noire’nin Tüm DLC’leri Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bir önceki indirimde Max Payne 3'ü tüm DLC'leri ile birlikte satına almıştım. Sonra iade ettim. İyi ki de etmişim.

Oyunu satın almayanlar için güzel bir fırsat. DLC'leri ile satın alanlarda bence üzülmesin bu oyunlar vermiş olduğunuz fiyata değiyor.

Max Payne 3'ü önceden satın almıştım ama şimdi Steam'den bakınca DLC kısmında herhangi bir DLC göremedim, nereden alıyoruz ki?

Max Payne 3'ü önceden satın almıştım ama şimdi Steam'den bakınca DLC kısmında herhangi bir DLC göremedim, nereden alıyoruz ki?
Hocam kütüphanenizde Max Payne 3'ü bulup basın. Açılan sağ tarafta DLC kısmı olacak. Oradan tüm DLC'lere tik koyun. Sizin için DLC kısmını işaretledim.
Ekran görüntüsü 2021-04-21 085951.png

Hocam kütüphanenizde Max Payne 3'ü bulup basın. Açılan sağ tarafta DLC kısmı olacak. Oradan tüm DLC'lere tik koyun. Sizin için DLC kısmını işaretledim.
Eki Görüntüle 985000

O kısımda sadece 2016'da almış olduğum Disorganized Crime Pack DLC'si bulunuyor. Mağazaya gittiğimde ise o DLC dahil hiçbiri gözükmüyor. Sanırım kaldırmışlar hocam :D

Adsız.png

Max Payne 3'e 2 GB güncelleme gelmişti hocam 2 gün önce. Güzel oldu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı