Maxgo DisplayPort to HDMI alınır mı?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
165 Hz monitore sahibim ve 165 alabilmek için ekran kartında DP lazım, lakin ekran kartımda yok. Ben de bir tane kaliteli dönüştürücü almak istedim. Bu iyi gibi yorumlar güzel gözüküyor. Daha önce alan, kullanan veya bu marka ile ilgisi olan var mı? Başka onerinisi olacak varsa alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI 2.0 kablo ile 1080p 240hz, 1440p 144hz görüntü alabilirsiniz. Dönüştürücüler ile ilgili sorunlar olabiliyor önermiyorum.

1643639857386.png

HDMI 2.0 kablo ile 1080p 240hz, 1440p 144hz görüntü alabilirsiniz. Dönüştürücüler ile ilgili sorunlar olabiliyor önermiyorum.

Eki Görüntüle 1290042
Normalde HDMİ 2.0 linki eklemistim lakin moderatör silmiş veya guncellemeden dolayı hata olmuş olabilir. Dönüştürücü kullanılmamasını bende normalde önermiyorum lakin kaliteli bir şeyse düşünebilir dedim. Elimde 144 Hz eski monitörümun kutusundan çıkan HDMİ High Speed kullanıyorum lakin bundan en fazla 120 alıyorum. Bir kere de 2.0 alayım bakalım. Bana önerebilir misiniz bir tane?
https://ty.gl/3nn3obef5f bu nasıl?

Son düzenleme:

Bütçeniz yetiyorsa Paugge piyasadaki en iyi ürünleri yapıyor. DP kablosunu kullanıyorum Paugge'nin, neredeyse ekranda kare farkından dolayı yırtılma minimum seviyede. Çok temiz görüntü sunuyor. İsterseniz araştırabilirsiniz Paugge'yi.

Geri
Yukarı