MAXIMA-3080 / R7 5800X sistem nasıldır?

Cellat006

Hectopat
Arkadaşlar sorduğum ürün 25.000 TL bandında olan bir ürün,35-40.000 TL bandında ürünler her yerde var onların önerisine ihtiyaç yok şu an,birde gamegaraj ile gaming.gen.tr farklı siteler sanırım,gamin.gen.tr güvenilirliği hakkında yorumlar olursa sevinirim.

Arkadaşlar sorduğum ürün 25.000 TL bandında olan bir ürün,35-40.000 TL bandında ürünler her yerde var onların önerisine ihtiyaç yok şu an,birde gamegaraj ile gaming.gen.tr farklı siteler sanırım,gamin.gen.tr güvenilirliği hakkında yorumlar olursa sevinirim.
İkisi de güvenilir yerlerdir bilgisayar alan bir çok kişi yi biliyorum. Ben olsam GameGaraj'a bir bakardım ama karar sizin.

Ben de seneye bu sistemi almak istiyorum ( seneye kalmaz ama olsun ) eğer alırsan bana da bilgi verebilir misin ?

Geri
Yukarı