Maximum kredi kartı kaç günde basılır?

kotlinist

Hectopat
Selamlar. Maximum kredi kartına başvurmuştum. 14 Eylül günü onaylandı. İşCep'ten kart gözüküyor fakat Maximum Mobil'den gözükmüyor, bu yüzden sanal kart oluşturup harcama yapamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda bir aralık veremediler. Son zamanlarda başvurmuş olan var mı? Ortalama kaç günde basıldığını merak ediyorum, dolar iyice yükselmeden uygun fiyata bir cihaz buldum almam lazım.

Bende başvuru süresinden 1 hafta sonra kart şubeye gelmişti.

Başvurduğun tarihten en geç 15 gün sonra sana ulaştırılır. Eğer Maximum Genç kartını alacaksan mevcut kampanyalar bitmeden kartın eline ulaşır.
Tavsiyem ulaştıktan sonra sanal kart ile alışveriş yapman, bana ilk kart geldiğinde fiziksel kartımı bazı siteler Maximum olarak görmemişti.

Ayın 1’inde onaylanan kartım 5’inde kargolanıp 14’ünde elime ulaşmıştı.

Kargo hızlıysa 10 güne gelmesi gerekli.

İşCep > Kartlarım > Sanal Kartlarım > Başvuru kısmı da çalışmıyor mu? Belki kart aktif edilene kadar burası çalışmıyor olabilir. Unuttum.

Kart başvurusu onaylandığı an Maximum Mobil’de; en geç, kargoya verildiği an gözüküyor olmalı kartınız.

Ayın 1’inde onaylanan kartım 5’inde kargolanıp 14’ünde elime ulaşmıştı.

Kargo hızlıysa 10 güne gelmesi gerekli.

İşCep > kartlarım > sanal kartlarım > başvuru kısmı da çalışmıyor mu? Belki kart aktif edilene kadar burası çalışmıyor olabilir. Unuttum.

Kart başvurusu onaylandığı an Maximum Mobil’de; en geç, kargoya verildiği an gözüküyor olmalı kartınız.

Dediğim gibi kart Maximum Mobil'de çıksa bana yeter şimdilik. İşCep'te sanal kart kısmından başvuramıyorum. Müşteri hizmetleri Maximum Mobil'den başvuracaksınız daha kart elinize gelmediği için dedi, o da sizin gibi en kötü kargoya verildiğinde Maximum Mobil'de gözükecek ve o zaman sanal karta başvurabilirsiniz dedi. Sizin akışınıza göre benim kart da umarım yarın kargolanır. Teşekkürler.

Müşteri hizmetleri oluşturabilirsiniz dedi ayriyeten başvurum onaylandığında kartınız gelmeden sanal kart oluşturarak harcama yapabilirsiniz maili gelmişti.

Yaklaşık 2 ay önce Maximum Genç kartını almıştım, müşteri hizmetleri bana oluşturamazsın demişti. Belki sistem değişmiştir.

hort

Benim kart daha gelmedi bakalım ne zaman gelecek... ("Kuryeye teslim edildi" yazısındaki tarih bir kaç kere değişti son hâli bu.)

Dosya Ekleri

• 20201222_155351.jpg
    20201222_155351.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 387
  • 20201222_155621.jpg
    20201222_155621.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 505
  • 20201222_155546.jpg
    20201222_155546.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 281
  • 20201222_155536.jpg
    20201222_155536.jpg