Maximus V Gene, 3570K, 8 GB Sniper ve Crosair 400R Sistem

Hadi bakalım... Pc'leri yarıştırırız moruk. :)

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar Asus'u MSI Z77 GD55 ile değiştiriyorum. GD55 stoklara girmiş. Sizce yanlış seçim mi olur?

Maximus V Gene ile GD55'i nasıl karşılaştırıyorsun? Biri üst seviye board, diğer orta seviye...

MSI Z77 GD55'i yakından inceledim, asgari sınıf bileşen varmış gibi kaliteli :D

Asgari mi, askeri mi?

03n7S.jpg

24qMd.jpg

GD55 bana yeter. Biraz fiyat konusunda geri vites yapmam gerekti. Çok haklısın biraz alakasız oldu ama böyle olması gerekiyor. No money. :) SSD olarak da resimdeki stokta yok. Linkte olanı alıcam ama site kasıyo. Nekadar alışveriş yapan varsa artık. 20 dakikadır almadım gitti arkadaş.

Daha alamadım. Kredi kartım gelmedi, geldiği gibi siparişi vericem. Eğer GD55 stokta olmazsa ROG alırım. Aslında be nde ROG istiyorum ama paradan yana sıkıntı var. Ekran kartını ASUS GTX680 alıcam. Tabi kartın 1400 TL olduğunu düşününce biraz kısmak gerekiyor. Eğer ROG alırsam GTX680'i almam biraz gecikebilir. Sistemi alınca sorucaktım ama şimdi soriyim. Ekran kartı olmadan oyun oynayabilir miyim?

merves'in öyle bir konusu vardı! Bu kartta da mümkün mü? Ayrıca linkteki iki SSD arasında çok kalite ve performans farkı var mıdır? Fiyat olarak epeyce var ve F/P olarak arada ki farka değer mi?

VATAN COMPUTER - KINGSTON - 2,5" 120GB V+200 Serisi Sata 3.0 SSD ( Okuma 535MB / Yazma 480MB ) - Solid State Disk

VATAN COMPUTER - CORSAIR - 120GB Force 3 GT Serisi Sata 3.0 SSD (555MB Okuma / 515MB Yazma) - Solid State Disk

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 4000 ile oyun oynanaır fakat GTX 680 alacak birini kesinlikle tatmin etmez. Daha önce SSD kullanmadıysan Kingston ile başlayabilirsin kullanmaya. Yalnız bi kere alıştın mı bir daha sabit disk kullanamazsın. Sabit Diskten soğursun, 50 yıllık teknoloji...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı