Elektronik Maxtor CTG8 10 GR 68 TL!

Dostlar almayı düşünüyorum ben de, aklımda bir soru var. Termal macunlar sadece işlemciye mi kullanılıyor yoksa ekran kartına da kullanılıyor mu?
Bu arada CTG8 modelini ekran kartıma da uyguladım (ASUS Dual RTX 2060) ve fan sesinde azalmayla birlikte LoL gibi oyunlarda fan hiç çalışmıyor. Fabrika macunu vardı üzerinde ve kurumaya başlamıştı. Bu macunun en sevdiğim yanı kıvamı oldu, ne çok katı ne de çok cıvık böyle tam olması gerektiği gibi yapmışlar.
Evet, kullanılıyor.

Teşekkür ediyorum, alayım bir tane ben de yorumlar güzel. Herhangi bir kıssas yok değil mi sanırım? RX 6700 ekran kartı ve R5 5600 işlemciye sahibim, bir sorun olmaz sanırım.
Hayır parçaya göre değişen bir durum yok. Ben de R5 5600 kullanıcısıyım ve kullanıyorum.

Ben 75 ₺ olarak görüyorum ve satıcı hiç güven vermiyor. Bitti mi acaba sizin attığınızda ki sarıcıda?
Ufak da olsa bir indirim vardı ve 68 TL idi. Sanırım indirimi kaldırmışlar.

Bu macun ile o macun arasında fark var mı?
Hayır, hiçbir fark yok. Tamamen aynı.

Bu macun ile o macun arasında fark var mı?

1679776499840.png

Biraz baktım, yanındaki harfler paketleme şeklini ifade ediyor. Mesela ben önceden 4 gr modelini almıştım o E harfi olan kutuyla gelmişti. 10 gr olanı da D harfi olan paketle geldi. Özetle sadece paketleme farkı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı