MB Ethereum kararı ekran kartları için umut mu?

sabri 63

Centipat
Makaleler
1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım ekran kartı için iyi olur. Çunku bayağı sıkıntı çıkarmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım ekran kartı için iyi olur. Çunku bayağı sıkıntı çıkarmış.
Türkiye'de az da olsa azalma gösterecektir.

%100 vergi gelecek diye bir karar yok şuan, ama bu çıkan yönetmelik çok yüksek ihtimalle bunun habercisi.

Vergi gelecek olsa bile asıl piyasayı etkileyen büyük minerlara çok büyük bir etkisinin olacağını zannetmiyorum, şuan ki coin piyasası hala çok karlı. Bu en çok; senin benim gibi evinde tek ekran kartıyla, boş vakitlerinde kazım yapanları etkiler.

%100 vergi gelecek diye bir karar yok şuan, ama bu çıkan yönetmelik çok yüksek ihtimalle bunun habercisi.

Vergi gelecek olsa bile asıl piyasayı etkileyen büyük minerlara çok büyük bir etkisinin olacağını zannetmiyorum, şuan ki coin piyasası hala çok karlı. Bu en çok; senim benim gibi evinde tek ekran kartıyla boş vakitlerinde kazım yapanları etkiler.
Adam 10 Bin kazanıyorsa %18 vergi gelse 8200 de yeter.

Ekran kartı sorunu, az da olsa fiyatlar falan düzelir mi? Yaz ayında çünkü PC almayı düşünüyorum da.
Bunu kimse bilmiyor ama büyük ihtimal düzelmiyecek. Kripto paraların fiyatları düşmediği sürece düzelmez bence.
Ekran kartı sorunu, az da olsa fiyatlar falan düzelir mi? Yaz ayında çünkü PC almayı düşünüyorum da.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı