MB Warband Leydi Irena yok

atadam4

Decapat
Merhaba. Notlar kısmında dolanırken Leydi Irena adlı bir hanımefendi gördüm ve kendisini beğendim. Bulunduğu şehri öğrendim ve oranın turnuvasını kazandım. Galibiyetimi ona armağan etmek için kralın olduğu odaya girdim fakat orada yoktu. Oradan çıkıp hana baktım ve orada da bulamadım. Belki bir hatadır diyerek birkaç gün boş boş dolandım. Yerini tekrar öğrendiğimde bir kaleye geçmişti. Şimdi o kaledeyim fakat orada da yok. Not kısmında fazlalık olsun diye mi konulmuş yoksa bu bir hata mı?
20230325163542_1.jpg

Evlenmeye musait leydileri sadece ziyafetlerde gorebilirsiniz. Ziyafeti 2. gununde felan gidin kesin bulursunuz. Armagan ettikten sonra o kaleye gittiginizde "Bir Leydiyi Ziyaret Et" secenegi cikar.

Merhaba. Notlar kısmında dolanırken Leydi Irena adlı bir hanımefendi gördüm ve kendisini beğendim. Bulunduğu şehri öğrendim ve oranın turnuvasını kazandım. Galibiyetimi ona armağan etmek için kralın olduğu odaya girdim fakat orada yoktu. Oradan çıkıp hana baktım ve orada da bulamadım. Belki bir hatadır diyerek birkaç gün boş boş dolandım. Yerini tekrar öğrendiğimde bir kaleye geçmişti. Şimdi o kaledeyim fakat orada da yok. Not kısmında fazlalık olsun diye mi konulmuş yoksa bu bir hata mı?Eki Görüntüle 1714291
Genellikle turnuva zamanları şehirlerde veya kalelerde normal günlerde çıkabilşyorlar. Oyunda sıkıntı yok hocam. En yakın krallığınızda şölen ne zamansa o zaman görebilirsiniz.

Evlenmeye musait leydileri sadece ziyafetlerde gorebilirsiniz. Ziyafeti 2. gununde felan gidin kesin bulursunuz. Armagan ettikten sonra o kaleye gittiginizde "Bir Leydiyi Ziyaret Et" secenegi cikar.
Yanıt için teşekkürler. Bir de bu leydi farklı bir krallıktan, bir sakıncası olmaz değil mi?

Geri
Yukarı