MB Warband ve Left 4 Dead 2 Alınır Mı?

78501

Kilopat
Makaleler
5
Bildiğiniz üzere Steam çoğu oyunda indirime gitti. Ben de bu indirimlerden yararlanmak istiyorum. Aklımda birkaç tane oyun var; MB Warband, Left 4 Dead 2, GTA 4. Bu oyunlara para vermek mantıklı mı ? Oynayacak pek arkadaşım olmadığını da belirteyim. 10 lira altı FPS, COOP oyun tavsiyelerinizi alabilirim.
Sistemim; i5 2450M, 4GB RAM, GT 610M 2GB, 1 TB HDD.

MB Warband konusunda bende bilemedim. Büyük ihtimal ben pc alana kadar yeni seri çıkar almak mantıklı gelmedi pek. Onun dışında GTA 4 ü pek tavsiye etmem, bende aldım sarmadı beni özellikle GTA 5 çıktığından dolayı. Left 4 Dead 2 sana kalmış eğlenirim diyorsan alabilirsin.

Önerilerime gelecek olursak, ben oynamadığım için Euro Truck S.'2 yi, Half Life 2'yi, Witcher 2'yi ve Portal 2'yi satın alacam sende Youtubedan önerilere bakabilirsin veya bu dediklerime bakabilirsin.

Arkadaşım yok maalesef Left 4 Dead 2 oynayacak. ETS 2 alsam desem bilgisayar kasıyor. Benlik pek bir oyun yok bence. MB Warband'ın oyuncusu var mı ? Ayrıca MP var mı ?
Ekleme: Half Life 2'deki Epsoide 1 ve Epsoide 2 farkı nedir ? Bir de düz Half Life 2 var. Ondan mı bahsediyordunuz siz ?

Son düzenleme:
Ben hiç elimi sürmediğim için Half Life alıcam sanırım düz Half Life 2 oluyor ama fiyatı zaten 2 lira korsanla uğraşmam. Euro Truck 2 güzel oyun yeni pc alıcam önümüzdeki aylarda kütüphanede dursun diye alıyorum. Warband'ın oyuncusu kaldı mı bilmiyorum. Yakında zaten yeni serisi çıkacak varsada kalmıcak oyuncu. Arkadaşınız yoksa pek tavsiye etmem Left 4 Dead 2'yi.

Half Life 2'nin MP'si var mı ? Galiba Warband'ı alacağım. Korsan oynamıştım. Güzel oyundu. MP videosunu izledim, güzel duruyor.

Elinizdeki sistemle ETS2 kasması imkansız. Çok daha kötü sistemle online oynayan arkadaşlarım var. Celeron işlemci ve HD grafik kartı ile giriyorlar. Siz belki korsan kurduğunuz için kasmış olabilir.

Bu sistem ETS 2 oynatamaz. Asla. Özellikle MP'de.
Benim söylediğim sistem mi ? Yoksa arkadaşın sistemi mi ? Her halükarda oynatacağını biliyorum. Gözümle gördüm. Ha derseniz inanmıyorum. Steamden ekleşelim size yayın açsın arkadaşım. Yani tanıdığım insanın oynadığı sistemi bildiğim için oynatmaması imkansız yukarıdaki sistemin.

Benim söylediğim sistem mi ? Yoksa arkadaşın sistemi mi ? Her halükarda oynatacağını biliyorum. Gözümle gördüm. Ha derseniz inanmıyorum. Steamden ekleşelim size yayın açsın arkadaşım.
ETS 2 gibi optimizasyon sıkıntılı bir oyunda, özellikle MP'de hem arkadaşın hem de sizin dediğiniz sistem de böyle bir şey olanaksız. Alacağınız en fazla FPS değeri 10. Kalabalık yerlerde ise bilgisayar kilitlenecektir. Calais-Duisburg yoluna bekleriz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı