MBAM'de çıkan bu virüsler nedir?

_goktugkrky

Hectopat
Resim de bıraktım arkadaşlar. Önceden Kaspersky'la yapmıştım ama bir şey çıkmamıştı. Onun süresi bitti diye MBAM'i indirdim 9 tane ne olduğunu bilmediğim dosya çıktı, sanırsam virüs. Nerden bulaşmış olabilir? Anlayan abilerimi etiketlerseniz mutlu olurum.

Dosya Ekleri

• 20200604_234215.jpg
    20200604_234215.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 26
  • 20200604_234215.jpg
    20200604_234215.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky gerçekten zararlı olmadıkça PUP'ları diğer vendörler kadar algılayan bir program değil bildiğim kadarıyla. En azından Kaspersky'nin bildiğim tek zayıf yönü(?) bu, veya yasal işler ile uğraşmak istemiyorlar.

Yapılması gerekeni yapmışsınız zaten. Sürücü yükleme programları kullanmak yerine sürücüleri kendi sitesinden indirmeye çalışın. İşletim sisteminizin kararlılığını bozma riskleri var.

@24099 hocam zamanınız çok dokunmuştu yararınız inşallah buna da bir el atarsınız.

Kaspersky gerçekten zararlı olmadıkça PUP'ları diğer vendörler kadar algılayan bir program değil bildiğim kadarıyla. En azından Kaspersky'nin bildiğim tek zayıf yönü(?) Bu, veya yasal işler ile uğraşmak istemiyorlar.

Çıkan virüslere bakılırsa haklısınız.

Driver Solution gibi bir sürücü güncelleştirici mi kullanıyorsunuz? Gerçek mi bilmiyorum ama onları kullanmamanızı tavsiye ederim. @24099 @Murat5038
Babam Sağolsun:):)

Vallahi bildiğim kadarıyla kullanmıyorum. Anksiyetem de var yerimde duramıyorum şimdi içimizi ferahlatacak bir şey söylense rahatlayacağım...

Son düzenleyen: Moderatör:
@_goktugkrky
Bunlar zararlı yazılım değil fakat potansiyel istenmeyen program olarak algılamış. DriverMax sürücü bulucu kullanmışsınız kullanmayın. Sürücü bulucuları sistemin stabilitesi açısından tavsiye etmiyorum.
Sağolun hocam, ilginiz için teşekkürler. Folder threat ve folder advanced vardı bunlarında bir zararı yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı