MBR Regenerator - MBR ve Windows Aktivasyon Onarma Aracı (WAT)

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Windows'u etkinleştirmek için farklı aktivasyon araçları kullandınız ve bu yüzden hem MBR'a (Master Boot Record) hem de Windows Etkinleştirme Teknolojileri'ne (Windows Activation Technologies / WAT) zarar verdiniz. Bu yüzden Windows'u etkinleştiremiyorsunuz ve bilgisayarınız açılırken bir menü ile boğuşmak zorunda kalıyorsunuz.

Yazılımın temel işlevlerine bakalım:

• MBR Regenerator zararlı yazılım veya başka zarar veren programlar yüzünden bozulan Windows etkinleştirme sistemini onararak format atmaya gerek kalmadan Windows'un ilk kurulduğundaki gibi temiz bir etkinleştirme sistemine sahip olmasını sağlamaktadır.
  • Yazılım; shell32.dll, uxtheme.dll, explorer.exe ve diğer çekirdek dosyaları onararak orijinal hallerine geri döndürmektedir.
  • MBR Regeneration System Technology ile işletim sisteminizi bozmadan onarabilmektedir.
  • En yüksek güvenlik için MBR'a gerçek zamanlı olarak enjekte olabilmektedir.

İşletim Sistemi Uyumluluğu

• Windows 7 Ultimate
  • Windows 7 Ultimate E
  • Windows 7 Ultimate N
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Professional E
  • Windows 7 Professional N
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Home Premium E
  • Windows 7 Home Premium N
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Basic E
  • Windows 7 Home Basic N
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Starter E
  • Windows 7 Starter N
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Enterprise E
  • Windows 7 Enterprise N
  • Windows Embedded Standard 7

Yazılım Softpedia tarafından sertifikalandırılmıştır.

Yığın dökümü:

CRC32: 9850D740
MD5: FCA2AA6D8039DD107AFF1A3CFBE97F7B
SHA-1: 7D47EB1EC59C3381CED53AF2AFE4A5C14CDF86F5

Download:

MBR Regenerator 4.5 -certified by Softpedia

Öncelikle teşekkür ederiz. Hatalı çoklu kırılan win7 için Aldık denedik. Ancak 5 dk. oldu çizgi akıyor siyah ekranda program çalışıyorda çok uzun mu sürüyor hata gidermesi yoksa takıldı mı? WAT kaldırdık güncellemeden daha önce.
@Recep Baltaş

Yok işe yaradı kusura bakmayın dönemedim. Ancak internetten birşeyler indiriyor herhalde çok uzun sürdü. 30 dk. falan. Sonra açıldı ancak safkan masaüstü tema oldu. Kırdık sıkıntı yok. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu program gömülü lisansları temizliyor mu? Bazı crack araçları bu yöntemle aktivasyon yapıyor. Bu program işe yarar mı?

Windows'u etkinleştirmek için farklı aktivasyon araçları kullandınız ve bu yüzden hem MBR'a (Master Boot Record) hem de Windows Etkinleştirme Teknolojileri'ne (Windows Activation Technologies / WAT) zarar verdiniz. Bu yüzden Windows'u etkinleştiremiyorsunuz ve bilgisayarınız açılırken bir menü ile boğuşmak zorunda kalıyorsunuz.

Yazılımın temel işlevlerine bakalım:

• MBR Regenerator zararlı yazılım veya başka zarar veren programlar yüzünden bozulan Windows etkinleştirme sistemini onararak format atmaya gerek kalmadan Windows'un ilk kurulduğundaki gibi temiz bir etkinleştirme sistemine sahip olmasını sağlamaktadır.
  • Yazılım; shell32.dll, uxtheme.dll, explorer.exe ve diğer çekirdek dosyaları onararak orijinal hallerine geri döndürmektedir.
  • MBR Regeneration System Technology ile işletim sisteminizi bozmadan onarabilmektedir.
  • En yüksek güvenlik için MBR'a gerçek zamanlı olarak enjekte olabilmektedir.

İşletim Sistemi Uyumluluğu

• Windows 7 Ultimate
  • Windows 7 Ultimate E
  • Windows 7 Ultimate N
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Professional E
  • Windows 7 Professional N
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Home Premium E
  • Windows 7 Home Premium N
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Basic E
  • Windows 7 Home Basic N
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Starter E
  • Windows 7 Starter N
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Enterprise E
  • Windows 7 Enterprise N
  • Windows Embedded Standard 7

Yazılım Softpedia tarafından sertifikalandırılmıştır.

Yığın dökümü:

CRC32: 9850D740
MD5: FCA2AA6D8039DD107AFF1A3CFBE97F7B
SHA-1: 7D47EB1EC59C3381CED53AF2AFE4A5C14CDF86F5

Download:

MBR Regenerator 4.5 -certified by Softpedia
Üsatdım konu eski ama aktivasyon sorunu yaşadığımız Win7 Embedded Standard Thin PC cihaz var. Buu deneyelim dedik . Ancak imleç MBR Regenerator v4.5 Prompt Console de kaldı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    69,5 KB · Görüntüleme: 7

Yeni konular

Geri
Yukarı