MC Premium güvenilir mi?

Arkadaşlar, ben Launcher kullanıyorum ve çok sıkıntılı o yüzden orijinal Minecraft almak istiyorum ama Minecraft'ın kendi sitesinde 250 TL ve Premium sitelerine yöneldim.
uczpre.com.
Oyunlar ucuz.com.
En ucuz Minecraft
Sizce bu siteler güvenilir mi ya da sizin bildiğiniz güvenilir siteler var mı?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

uczpre.com'dan elmas paket aldım hiç bir sıkıntı çıkmadı bir keresinde şifreyi unutmuştum destek ekibine yazdım direk dönüş yapıp şifremi yenilemem için mail gönderdiler. Güvenilir.

1 yıl önce tam erişim hesap aldım. E-posta dahil tüm bilgileri değiştirebiliyorum. Herhangi bir sorun olmadı.

Arkadaşlar, ben Launcher kullanıyorum ve çok sıkıntılı o yüzden orijinal Minecraft almak istiyorum ama Minecraft'ın kendi sitesinde 250 TL ve Premium sitelerine yöneldim.
uczpre.com.
Oyunlar ucuz.com.
En ucuz Minecraft
Sizce bu siteler güvenilir mi ya da sizin bildiğiniz güvenilir siteler var mı?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Ben bir siteden 3 tl ye almıştım denemelik. Fakat 2 gün sonra artık o premium yoktu.

Cevaplarınız için teşekkürler uczpre. Comdan elmas paket ve OptiFine alacağım. Bir de optifin alınca aldığımız hesaba tanımlıyorlar mı?
uczpre.com'dan elmas paket aldım hiçbir sıkıntı çıkmadı bir keresinde şifreyi unutmuştum destek ekibine yazdım direk dönüş yapıp şifremi yenilemem için mail gönderdiler. Güvenilir.

OptiFine alımı nasıl oluyor biliyor musunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı