McAfee güvenlik geçmişi

GoldenD

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bugün McAfee güvenlik geçmişine bakıyordum ve 5142 tane şüpheli ağ bağlantısı engellendi yazdığını fark ettim, altında da... Adresinde ki bilgisayar, izniniz olmadan sizin bilgisayarınızdaki TCP... Numaralı Porta bağlanmaya çalıştı yazıyor. Hepsinin IP adresi farklı bunlar nedir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba McAfee yani bir antivirüs yazılımı sizin bilgisayarınızda ne yaptığınızı bilebilir çoğu antivirüs sizi izlemiyor. Ancak verileriniz başka birine gidiyor olabilir McAfee hiçbir arkadaşıma önermedim tavsiye etmiyorum para veriyorsanız da bilmiyorum ama kullanmaya devam etmek size kalmış veri ihlali çok fazla gördüm zamanında şimdi nasıl bir program hiçbir fikir sahibi değilim.

Merhaba McAfee yani bir antivirüs yazılımı sizin bilgisayarınızda ne yaptığınızı bilebilir çoğu antivirüs sizi izlemiyor. Ancak verileriniz başka birine gidiyor olabilir McAfee hiçbir arkadaşıma önermedim tavsiye etmiyorum para veriyorsanız da bilmiyorum ama kullanmaya devam etmek size kalmış veri ihlali çok fazla gördüm zamanında şimdi nasıl bir program hiçbir fikir sahibi değilim.

McAfee kullanabilirsiniz gayet güvenli ve köklü antivirüs eskiden benim kurtarıcımdı şu an eski performansı olmasa da kullanabilirsiniz başka bir antivirüs önermemi istiyorsanız Kaspersky Norton ESET öneririm.
Daha fazla bilgi için incelememe bakabilirsiniz.

McAfee kullanabilirsiniz gayet güvenli ve köklü antivirüs eskiden benim kurtarıcımdı şu an eski performansı olmasa da kullanabilirsiniz başka bir antivirüs önermemi istiyorsanız Kaspersky Norton ESET öneririm.
Daha fazla bilgi için incelememe bakabilirsiniz.

Merhaba bununla ilgili birden fazla video görebilir ve aklınızın yettiği kadar izleyebilirsiniz. Tümünün testlerini izledikten sonra neyin iyi olduğuna karar verebilirsiniz ayrıca her antivirus bir virusu durdurabilir evet ama çok daha güçlü bir kod yazılımı için ""smadavı öneriririm" iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı