McAfee silinmiyor

Minosa

Centipat
McAfee denilen programı bilgisyardan temizleyemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

1566979457609.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırdıysan sorun ne.

Kardeşim sanırım anlamanda sorun var. Yukardaki dosyanın içinde mcafe dosyası var ve onu kaldıramıyorum. Ayrıca arkaplanda çalışmaya devam ediyor.

Denedim fakat olmuyor Recep bey. Görev yöneticisinden görevi sonlandır bile diyemiyorum. Ne lanet bir uygulamaymış. Nerden yüklendiğinide bilmiyorum. İnternetten indirip kendi uygulamasından kaldıracağım nettende indiremiyorum paralı. Yapıştı bilgisayara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sanırım anlamanda sorun var. Yukardaki dosyanın içinde mcafe dosyası var ve onu kaldıramıyorum. Ayrıca arkaplanda çalışmaya devam ediyor.

Denedim fakat olmuyor Recep bey. Görev yöneticisinden görevi sonlandır bile diyemiyorum. Ne lanet bir uygulamaymış. Nerden yüklendiğinide bilmiyorum. İnternetten indirip kendi uygulamasından kaldıracağım nettende indiremiyorum paralı. Yapıştı bilgisayara
İlk önce doğru konuşmayı öğren anlamanda sorun var falan diyorsun ama sana yardım etmeye çalışıyoruz. Revo ile Mcafee yi kaldır.

Yukardaki dosyanın içinde mcafe dosyası var ve onu kaldıramıyorum.
Kaldırma aracının işe yaramaması ilginç. Bir de sisteminizi güvenli modda açtıktan sonra o gösterdiğiniz klasörü silmeyi deneyebilirsiniz. Ona ek olarak C:\ProgramData bölümünde de McAfee dosyaları varsa, onları da silmeyi deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı