McAfee "Şüpheli gelen ağ bağlantısı engellendi" uyarısı

rexashi

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Niğde
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 4300GE
Crucial Ballistix 8x2 3200MHz
B450M S2H
Corsair CV550 550W
1616424635524.png

Merhabalar. McAfee antivirüsünde bulunan bu yazılar nedir, bir bilgisi olan var mı? Uzun süredir bunlar geliyor. Korkmamı gerektiren bir neden var mı? Cevaplarsanız sevinirim. (Kaspersky ve McAfee ile tam tarama yaptığımda bilgisayarımda bir virüs bulunmadı.)

Virustotal relations sekmesinden verdiğiniz IP adreslerine hangi domainlerin işaret etmiş olduğuna baktım sadece. SSL sertifikası da zulaoyun.com'a kayıtlı olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 935544

Bu arada, bilgisayarınızı malwarebytes gibi bir programla taratmakta fayda var.
Malwarebytes ile tarattığımda birşey çıkmadı.

Virustotal relations sekmesinden verdiğiniz IP adreslerine hangi domainlerin işaret etmiş olduğuna baktım sadece. SSL sertifikası da zulaoyun.com'a kayıtlı olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 935544

Bu arada, bilgisayarınızı malwarebytes gibi bir programla taratmakta fayda var.
Merhaba. Ben de son zamanlarda bu şekilde uyarı almaya başladım. Malwarebytes ve daha birçok program ile tarama yaptım. Bu taramaların hiçbirinde bir sorun çıkmadı. Bu durumun ileride sistemimde soruna yol açması mümkün mü? Bu uyarıları alan arkadaşlar ilerleyen zamanlarda bir sorun ile karşılaştınız mı?
Merhaba. Ben de son zamanlarda bu şekilde uyarı almaya başladım. Malwarebytes ve daha birçok program ile tarama yaptım. Bu taramaların hiçbirinde bir sorun çıkmadı. Bu durumun ileride sistemimde soruna yol açması mümkün mü? Bu uyarıları alan arkadaşlar ilerleyen zamanlarda bir sorun ile karşılaştınız mı?

Ayrıca gelen IP adreslerinin VirusTotal'de tehlikeli bir geçmişi var. Bir IP adresi amazona kayıtlı çıktı. Ama ben daha önce Amazon'dan hiçbir işlem yapmadım. Bu tehlikeli mi?

Ayrıca gelen IP adreslerinin VirusTotal'de tehlikeli bir geçmişi var. Bir IP adresi amazona kayıtlı çıktı. Ama ben daha önce Amazon'dan hiçbir işlem yapmadım. Bu tehlikeli mi?
Twitch'e girdiysen olabilir, güvenli taramayı kapatmayı deneyebilirsin.
Ben McAfee'yi dahi sildim, bir sıkıntı çıkmadı.
Korkmanızı gerektirecek bir şey yok yani hocam, büyük ihtimal güvenli taramadan dolayı oluyor.

Eki Görüntüle 935284

Merhabalar. McAfee antivirüsünde bulunan bu yazılar nedir, bir bilgisi olan var mı? Uzun süredir bunlar geliyor. Korkmamı gerektiren bir neden var mı? Cevaplarsanız sevinirim. (Kaspersky ve McAfee ile tam tarama yaptığımda bilgisayarımda bir virüs bulunmadı.)
Kanka çözümü bulduysan söylermisin lütfen aynı olayı 1 aydır bende yaşıyorum lütfen

Merhaba, aynı sorun bende de var. Yaklaşık 3 aydır geliyor. Düzelte bildiniz mi? Düzeldiyse nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı