MC'de versiyon değiştirme

İşletim sistemi
Windows 10

Efeko09

Picopat
Beyler ara sıra kafa dağıtmalık MC oynarım ilk oynadığımda 1.8.9 sürümünde oynadım. Ama eskidi artık sürüm yükselteceğim dünyalarımı yeni sürüme aktarabilir miyim? Ve sürüm yükseltince FPS kaybı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler ara sıra kafa dağıtmalık MC oynarım ilk oynadığımda 1.8.9 sürümünde oynadım. Ama eskidi artık sürüm yükselteceğim dünyalarımı yeni sürüme aktarabilir miyim? Ve sürüm yükseltince FPS kaybı yaşar mıyım?

Sürümü yükseltdikten sonra tekrar oyuna girin ve dünyaya tıklayın orada size sürümü yükseltmek için izin isteyecek. Ayrıca sürümü yükseltmeden önce yedeğini almanızı tavsiye ederim. Yükseldikten sonra geri indirme şansınız olmuyor.

Oyun Premium mu yoksa crack mi crack ise her Launcher'a göre değişebilir nasıl yükseltildiği.

Sürümü yükseltdikten sonra tekrar oyuna girin ve dünyaya tıklayın orada size sürümü yükseltmek için izin isteyecek. Ayrıca sürümü yükseltmeden önce yedeğini almanızı tavsiye ederim. Yükseldikten sonra geri indirme şansınız olmuyor.

Teşekkürler deneyeceğim.
Oyun Premium mu yoksa crack mi crack ise her Launcher'a göre değişebilir nasıl yükseltildiği.

Launcher.

Crack beni korsan kullandığım için linçlemeden önce şunu söyleyeyim oyunun orijinal inede sahibim ama bende küçüklüğümden gelen korsan alışkanlığı var orj oynayınca pek rahat hissetmiyorum.

Aynı durum bende de var linçlemek için işte, kullandığın korsan versiyonuna göre değişebiliyor yerleri. Ondan hangi Launcher diye soruyorum ismi ne bari.

Aynı durum bende de var linçlemek için işte, kullandığın korsan versiyonuna göre değişebiliyor yerleri. Ondan hangi Launcher diye soruyorum ismi ne bari.

Hatırlamıyorum kardeşim çok oldu yükleyeli ben küçükken 7-8 yaşlarındayken çatır çutur korsan oynuyordum. Steam'i keşfetmem 10 yaşında oldu. Steam'den oynamaya başladım ama sanki Steam'deki oyunlar çok ağırdı aynı oyunun korsanı hafif kolay geliyordu. Saçma bir alışkanlık umarım duygularımı anlatabilmişimdir. Bende vicdan azabı çektiğim için önce Steam'den alıp sonra korsanı indiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı