mcpremium.net dolandırıcılığı

Alpaslan64

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar. Öncelikle bunu yazarken utanıyorum çünkü böyle bir şeyi nasıl yaptım hala aklım ermiyor. Olay şöyle; salı akşamüstü mcpremium.net adlı siteden 3 TL'lik hesap satın aldım. Allah'tan hiçbir gerçek veri girmedim. Almadan önce de araştırdım güvenilir mi diye. Bir şey bulamadım ayrıca canlı destek de vardı. Uzun uzun soru sordum cevapladılar. Neyse alışverişi yaptım. Dekont geldi ama hesap gelmedi. Akşam oldu canlı desteğe yazdım hesap gelmedi vs. diye. Sistemde arıza var çarşamba günü elle gönderilecek diye. Benim saf kafam da inandım. Bu gün sabahtan beri en az 30 defa girdim ama canlı destek yok, iletişim mail adreslerine 5 defa mail attım ama engellenmişim.
Arkadaşlar siz siz olun asla korsana, ucuzluğa vs. inanmayın. Bu arada lütfen linç edecek veya gereksiz yorum yapacak varsa hiç yorulmasın. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet maalesef ben bu güven işini yeni anladım. Teşekkürler.
Özellikle İnternet ortamında gereğinden ucuz eden bir hesap, oyun falan varsa sorgulamak gerekiyor. :(

Bunun yanında kaybettiğimiz paralardan ziyade kredi kartlarının güvenliği çok önemli. Mesela fatura ödeme sitelerinden çokça para kaçırılabiliyor. Her şeyin usulüne uygun olması gerekiyor. Geçmiş olsun tekrardan.

Özellikle İnternet ortamında gereğinden ucuz eden bir hesap, oyun falan varsa sorgulamak gerekiyor. :(

Bunun yanında kaybettiğimiz paralardan ziyade kredi kartlarının güvenliği çok önemli. Mesela fatura ödeme sitelerinden çokça para kaçırılabiliyor. Her şeyin usulüne uygun olması gerekiyor. Geçmiş olsun tekrardan.
Teşekkürler. Allah'tan ininal ile alışveriş yaptım. Birde PayTR koruması vardı. Bende kart şifremi değiştireceğim. Tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı