MCSG Geri Dönüyor!

Yanlış anlaşılmasın zevklere saygı duyarım lakin PvP bence Minecraft'taki en saçma olay. Heyecanı yok, vuruş hissi yok bir amacı yok. Şöyle Immersive Engineering, BuildCraft, ThaumCraft temeline dayanıp modlanmış bir Minecraft'ı hiçbir haline tercih edemiyorum.

Yanlış anlaşılmasın zevklere saygı duyarım lakin PvP bence Minecraft'taki en saçma olay. Heyecanı yok, vuruş hissi yok bir amacı yok. Şöyle Immersive Engineering, BuildCraft, ThaumCraft temeline dayanıp modlanmış bir Minecraft'ı hiçbir haline tercih edemiyorum.
Haklısın dostum, ama Minecraft'ın verdiği zevki hiç bir oyunda alamadım şuan da.

Bence Minecraft'ın her oyun modu çok güzel.Oyun bıktırmıyor istediğin kadar oyna bıktırmıyor 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı