MEB bakanı Mahmut Özer AKP'li vekillere racon kesti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Olay;
Milletvekilleri, “toplumda ahlak yozlaşmasının yaşandığı, bu yozlaşmanın çocuk ve gençler üzerinde olumsuz etkilere neden olduğunu” savunarak Özer’e, “Acaba müfredata ahlak ve adap ile ilgili ders mi konulsa” önerisini getirdi.

Ancak Özer’in bu soruya, “Müfredata cari açık dersi konulunca cari açık da kapanmıyor” şeklinde yanıt verdiği ve bu sözler üzerine bazı vekillerinin “salonu terk ettiği, bazılarının da söz alarak, Özer’in üslubuna tepki gösterdiği” kaydedildi. AK Partili vekillerin, “üslup tepkisi” ise AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un da Bakan Özer’i “uyardığı” kaydedildi.

Bence Mahmut Özer yakında görevden alınır. Böyle raconu kolay kolay hiçbir bakan kesemez.
Kaynak:AKP’li vekiller bakan Özer’in sözleri sonrası salonu terk etti. Salon bir anda buz kesti

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, nasıl bilirdiniz?
Acaba müfredata ahlak ve adap ile ilgili ders mi konulsa” önerisini getirdi.
Böyle bir öneri zaten anca bunlardan çıkardı.

Ahlak dersine hayır demem açıkçası her gün bir t**iz t****vüz haberi görmekten iyidir.

Onun için demiştim aslında :D Yahu nitelikli eğitim verilmediği sürece isteseler 1000 ders eklesinler, gene değişen bir şey olmayacak. Denecek çok şey var, çoğu şeyin üstünü kapattılar. Eğer gerçekten öldükten sonra hayat varsa orada hesabını verirler umarım.

Kaynak var mı hocam?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-11-11-57-13-531_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-11-11-57-13-531_com.android.chrome.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_2022-06-11-11-58-07-052_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-11-11-58-07-052_com.android.chrome.jpg
    110,1 KB · Görüntüleme: 66
Hocam olsa bile müfredatı ilkokul hayat bilgisi dersi gibi olur o yüzden salla bu eğitim sistemi ile gitmez. O taciz tecavüz vakalarına karışanların da pek tahsili olduğunu sanmıyorum.

Buyrun hocam.
Konunun ilk mesajına Link olarak eklerseniz bakmak isteyenler bakabilir.

Getirseler bile hoca derse girdikten sonra "serbestsiniz" diyeceğine eminim. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı