MEB F@tih internet erişim sorunu

FaTiH4320

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internete bağlanabiliyorum. Puffin ile videoları açabiliyordum. Ama dün bir video açmayı denediğimde authorization for googlevideo.com diyor ve login-şifre istiyor. Ama neyin şifresi olduğunu bilmiyorum. Atla diyorum o zaman da videoyu açmıyor hata diyor. Bunu nasıl aşabilirim ?

Bu filtreleri aşmak kolaydır. Puffin ne bilmiyorum ancak MEB filtresini aşmak çok basit. Vpn programı indirin. Bitti :D

Tavsiyem Easy Vpn.

Bu filtreleri aşmak kolaydır. Puffin ne bilmiyorum ancak MEB filtresini aşmak çok basit. Vpn programı indirin. Bitti :D

Tavsiyem Easy Vpn.

Keşke o kadar kolay olsa be abi tüm vpnleri denedim. Psiphon işe yarıyordu ama oda yaramamaya başladı bu gün çalışmadı hiç meb belki onuda engellemiştir. Tavsiyesi olan okuldan az önce geldim 30 dk önce denedim Psiphonu ama çalışmadı. Bu konuda konu bile açtım. Meb internetini aşmak

Keşke o kadar kolay olsa be abi tüm vpnleri denedim. Psiphon işe yarıyordu ama oda yaramamaya başladı bu gün çalışmadı hiç meb belki onuda engellemiştir. Tavsiyesi olan okuldan az önce geldim 30 dk önce denedim Psiphonu ama çalışmadı. Bu konuda konu bile açtım. Meb internetini aşmak
Ben 2 yıl VPN ile erişim sağladım. Şu andak ardeşim lisede. O da VPN ile bağlantı sağlıyor. Sizinki neden öyle oldu anlamıyorum.

Bu arada tableti açtınız mı? Root atmadan bu işlemi gerçekleştirmenizi tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı