MEB.gov.tr sitesi çöktü

@ZCPS21 bilemiyorum da yıllarca olan bir sorun kısacası. Tek diyeceğim sonuçlar açıklandığında site fark etmeden ikisi de çöküyor :D
@Yeniçocuk evet. Geçen sene sınava giriş belgesi çıkartmaya çalışan öğrenciler yavaşlık ya da giriş sorunu ile karşı karşıya kalmıştı.

@ZCPS21 bilemiyorum da yıllarca olan bir sorun kısacası. Tek diyeceğim sonuçlar açıklandığında site fark etmeden ikisi de çöküyor :D
Her sene yaşanıyor bu durum, önüne geçemediler hâlâ.
YKS sonucu açıklandığında uygulamadan giriş yapmayı deneyeceğim, umarım ÖSYM uygulamasında da çökme durumu yaşanmaz. :)

Olması gereken yılda 1 gün çöküyor diye devlet yaptırım yapmak zorunda değil tamam çökmesini kimse istemez de ama yağacak bir şey yok 2 saat sonra girsen sanki değişsen bir şey olacağı da yok o yüzden olağan şeyler bunlar yapacak bir şey yok takmayın kafaya bunları.

O özel bir şirket bu ise kocamaaaaaaaaaaaaaan devlet sitesi değil mi dostum Twitter'in bütçesi ne kadar? Devletin bütçesi ne kadar.

Bütçe belirlemiyor. Küresel şirketler devletüstü sistemleri barındırır. Devlete ait olması o siteyi iyi yapmaz. Özel sektör devlet kurumlarından her daim üstündür. Yani bu acziyet değil normal bir şeydir.

Geri
Yukarı