MEB PYBS burslarını 8 gündür geciktiriyor

Geçen ay aralık 17'de yatan burslar hâla yatmış değil.
Ek olarak: Her ayın 25'inde yatacağını söyleyen MEB bu zamana kadar hiçbir zaman dediği günde yatırmadı.

Gerçekten biz öğrencilerden ne isteniyor anlamış değilim.

Benim kart PTT olduğuna rağmen dün yatırıldı para.

@slayerwqw Biraz saçma değil mi? Kimse bana PTT'ye geçmem gerektiğini veya VakıfBank'tan almazsam paranın PTT'ye geçmeyeceğini söylemedi. Ne değişik bir memleket..
Ben ağır mağdur oldum ya. Vakıfbank müşteri hizmetlerindeki adam paranız aktarılacak diyordu aktarılmıyor. (Bir yerden okuduğum bilgiye göre yarın aktarılacakmış inşallah bakalım.)
@slayerwqw Biraz saçma değil mi? Kimse bana PTT'ye geçmem gerektiğini veya VakıfBank'tan almazsam paranın PTT'ye geçmeyeceğini söylemedi. Ne değişik bir memleket..
Hocam bir arkadaşım bu yazıyı attı ne kadar doğru bilmiyorum ama:
Değerli Arkadaşlar; Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda burslu öğrenim gören öğrencilerden Vakıfbank tan burs alanların burs ücretleri 28 Ocak 2022 tarihinde hesaplarına yatırılmıştır. 01.02.2022 tarihinden önce herhangi bir sebeple burslarını Vakıfbank tan alamayan öğrencilerin Vakıfbank ta bulunan hesapları ve/veya kalan bakiyeleri 03/02/2022 tarihinden itibaren ( 2 iş günü valör süresinden sonra) PTT Bank hesaplarına aktarılacaktır. Bu öğrencilerimizden PTT Bank Ön Yüklemeli Kartlarını almayan öğrencilerin en yakın PTT şubelerinden kimliklerini ibraz ederek PTT Bank Ön Yüklemeli Kartlarını almaları için bilgilendirilmeleri gerekmektedir. Bilgilerinizi ve okul müdürlüklerinin konu hakkında hassasiyet göstermeleri önem arz etmektedir.
Hocam bugün baktım PTT kartıma aktarılmış fakat para eksikti Ocak yok sanırsam arada kaynamış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı