MEB şikayet hattı numarası nedir?

Yorumum silinmiş tekrar yazıyorum. Şaka yaptığını sanıyorsan zaten ülke karışık bi dur krdşm ciddi desen de inanmam bunun yaşanması imkansız.
Yorumum silinmiş tekrar yazıyorum. Şaka yaptığını sanıyorsan zaten ülke karışık bi dur krdşm ciddi desen de inanmam bunun yaşanması imkansız.
İnternetim yavaşmış tamam bunu yazmadım say.
Yazdığım olay gerçek. Her yıl bir kağıt verirdi. Namaz kağıdı adı. Onu namaz kılarak doldurmamız lazımdı. Ben de kılmadım. Baya azar yerdim hoca tarafından. Aslında daha çok şey var ama kalsın şimdilik.
Kağıdın fotoğrafını çekip buraya kanıt olarak yollayabilirsin.

İnternetim yavaşmış tamam bunu yazmadım say.

Kağıdın fotoğrafını çekip buraya kanıt olarak yollayabilirsin.
Bu yıl salgın olduğu için veremedi. Geçen yıl verdiği kağıdı da çöpe attım geçen yıl. İstersen inanma. Böyle bir kağıttı:
1611675907288.png

Konuyu okuyunca bir reklam aklıma geldi. Reklam da tüm mahalleli adamın arkasında yürüyor, yolun sonuna gelince dönüp bakıyor sade mahallenin köpeği var.
o reklamı bulamadım, bu da iş görür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yıl salgın olduğu için veremedi. Geçen yıl verdiği kağıdı da çöpe attım geçen yıl. İstersen inanma. Böyle bir kağıttı:
Eki Görüntüle 853672
Direkt şikayet et hemen insan annesine, babasına haber vermez mi? Bak nasıl sinirlendim güzelim dini ne hale getiriyorlar.

Yazdığım olay gerçek. Her yıl bir kağıt verirdi. Namaz kağıdı adı. Onu namaz kılarak doldurmamız lazımdı. Ben de kılmadım. Baya azar yerdim hoca tarafından. Aslında daha çok şey var ama kalsın şimdilik.
Bir de azarladı mı ? Rezillik hala böyle insanlar varmış demek ki.

Direkt şikayet et hemen insan annesine, babasına haber vermez mi? Bak nasıl sinirlendim güzelim dini ne hale getiriyorlar.
Aslında sınıfça toplansak halledilir de, kimse destek çıkmıyor ki. Sınıftan herhangi birine desem kâfir damgası yedim. Zaten son yılım ne hali varsa görsün.

Aslında sınıfça toplansak halledilir de, kimse destek çıkmıyor ki. Sınıftan herhangi birine desem kâfir damgası yedim. Zaten son yılım ne hali varsa görsün.
Buraya konu açalım bir şey yapalım ya. Valla bunlar bir şey de öğretmez bir şey de söyleyemiyorum bandan. Böyle hocaları attıralım o kadar atanamayan var nasıl olsa konu açılsa 50 kişi aynı kişiyi şikayet etse yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı