MEB'de Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hac Bekir

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün technopatta video izliyordum. Kuzenim içeri girdi ve ''aa ben bu adamı tanıyorum bilgisayar hocamız hep açıyor'' dedi. Çok hoşuma gitti.

En azından ilerde Casper beyinli insanlar yetişmeyecek, insanlar kendi kendilerine bir şeyler yapabilecekler. Çok hoşuma gitti sizle paylaşayım dedim.:redface:

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen destekliyorum ben derslere ek Recep abi ve diğer yararlı videolar izletilmeli güncel bilgiler barındırıyor.

Biz bilgisayar dersinde hep sunum hazırlardık... Ha birde Mario oynardık.

Biz bilgisayar dersinde bilgisayar açıp kapamaya çalışırdık. Bilgisayarlar külüstür olduğu için bir dersimiz bununla geçmişti. Sonra yarım dönem İstiklal marşını yazmıştık. 2. dönem hocamız bizi bahçeye salıyordu. Bizde anasayfayı ask.com'dan Google yapabilene bilgisayardan anlıyor denirdi.

Ama Din Kültürü dersine girmesin. :D

Öyle diyorsun da ben din dersinden hep 5 alırdım :) En yüksek notu ben alırdım. Sonra bi gün Felsefe dersi başladı. Hoca tanrı yoktur dedi ve Recep Baltaş için tanrıtanımazlığa kadar giden uzun bir yolculuk başladı :)

Şimdi bu konuda bir tartışmaya dönme potansiyeli olduğunda kilitliyorum. İnsanların size sunduklarından faydalanın ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı