MEB'in verdiği tableti bilgisayarıma okutamadım

timsah1963

Hectopat
Katılım
5 Nisan 2014
Mesajlar
162
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
29
Yer
Bursa, Turkey
Selam arkadaşlar, MEB'in verdiği tableti bilgisayarıma okutamadım. Ne yaptıysam okumadı. Sadece benim bilgisayarda olmadı, hiçbir bilgisayar okumadı. Yardımcı olur musunuz? Nasıl okuturum?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

H

Hastai

Ziyaretçi
O tabletlere ancak Allah yardım eder artık, MEB sağ olsun...
 
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Öncelikle yalnız değilsin. Bildiğim kadarıyla sürekli çözümü anlatacağım. Tablet açıkken ayarlara gir. Solda depolama olması gerekiyor ya da uygulamalar, ona gir. Açılan kısımda ekranı parmağınla sağa doğru sürükle, çalışanlar gibi bir kısım gelmeli. Oradan ayarları ayarlardan çıkana kadar kapat, devre dışı bırak. Daha sonra gir. Sol kısımda en altta hakkında gibi bir kısım olacak, ona gir. Derleme numarasına 8 kere bas. 8 kerede olmadıysa 10-15 kere bas farketmez, önemli olan siz geliştiricisiniz yazısını görmek. Sol tarafta gelşitirici seçenekleri var, oradan USB hata ayıklamayı etkinleştirin ve cihazı bağlamayı deneyin. Çok uzun anlattım ya. Bende böyle olmuştu ama sonradan yine gitti. Yardımcı olabildiysem beğenmeniz yeterli.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
timsah1963

timsah1963

Hectopat
Katılım
5 Nisan 2014
Mesajlar
162
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
29
Yer
Bursa, Turkey
Bekir Bey çok teşekkür ederim. Tableti bilgisayara bağlayabildim, sağ olun. :)

Hayır, hayır. Bir daha aynı şey oldu. Dediğiniz şeyleri yaptım ayarlara, geliştirici seçenekleri diye bir şey geldi, oraya tıklıyorum, oradan USB hata ayıklamaya tıklıyorum ama o moda geçmiyor. Onu nasıl yapacağım acaba?
 
Son düzenleyen: Moderatör:Yukarı