Medal of Honor: Allied Assault Türkçe Yama (Translate)

PhrysixHeat

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Medal of Honor: Allied Assault Türkçe Yamasına başlamış bulunmaktayım çeviri Translate olacak 11 yaşındayım çeviri biraz kötü olabilir. Kao The Kangaroo: Round 2'yi çevirmiştim bu 2. çevirim olacak belki iptal edebilirim belli olmaz oynanış videosu ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kanka cidden başarılar dilerim. Ama yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi, translate yaması pek kullanılmayabilir. Bunun için ben de yardımcı olmak isterim, eğer sen de istersen.

Teşekkür ederim ama gerek yok eğlencesine yapıyorum zaten yamayı.
Çeviri çıkmıştır. Medal of Honor - Allied Assault Türkçe Yama
Bu arada Türkçe yamayı GOG sürümü 2.0.0.21 versiyonunda yaptım.
Görevlerin yazıldığı yerin dil dosyasını bulamadım o yüzden çeviremedim ve yükleme ekranlarını çevirmedim.
Attığım indirme linkinde 1 tane dosyayı koymayı unutmuşum o dosyayı buradan indiriniz: pak7

Son düzenleme:
Teşekkür ederim ama gerek yok eğlencesine yapıyorum zaten yamayı.
Çeviri çıkmıştır. Medal of Honor - Allied Assault Türkçe Yama
Bu arada Türkçe yamayı GOG sürümü 2.0.0.21 versiyonunda yaptım.
Görevlerin yazıldığı yerin dil dosyasını bulamadım o yüzden çeviremedim ve yükleme ekranlarını çevirmedim.
Attığım indirme linkinde 1 tane dosyayı koymayı unutmuşum o dosyayı buradan indiriniz: pak7
Ben yaklaşık 9 yıldır bu oyunun yamasını bekliyorum. Bu yama kullanılabilir mi şuan?

Merhabalar medal of Honor: Allied assault Türkçe yamasına başlamış bulunmaktayım çeviri translate olacak 11 yaşındayım çeviri biraz kötü olabilir. Kao the kangaroo: Round 2'yi çevirmiştim bu 2. çevirim olacak belki iptal edebilirim belli olmaz oynanış videosu ise

Türkçe yama için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı