Medal of Honor Warfighter siyah ekran veriyor

ALPHA_WOLF

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bugün medal of Honor warfıghter yükledim ama Türkçe yamayı yükledikten sonra oyunu açıyorum, oyunun introsu geliyor ama tam oyun menüsü karşıma gelecekiken siyah ekranda kalıyor. Yamayı kaldırdım sorun kalktı. Acaba bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleme:
Alıntı:
Mohw yazan klasörü direk c x86'nın içine kopyala,originlere tıklama origin ile işin yok.
Kopyalama işi bittikten sonra patch&crack klasörünün içindeki updateyi kur dizin olarakta c x86 mohw klasörünü seçiceksin.
Sonrasında update klasörünü altında rusça bir kayıt girdisi var ona çift tıklayıp kayıt defterine ekle.
Sonrasında türkçe yamayı indirip,içindeki dosyaları yukarıdaki 5. maddede anlatılan dizine at.
Bu aşamadann sonra oyuna girebilirsin fakat oyun rusça açılacaktır.Burda da oyuna girmeden önce windows arama çubuğuna kayıt defteri yaz,çıkan ekranda soldan sırasıyla
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/WOW6432Node/Danger Close Games/Medal Of Honer Warfıghter'a tıklıycaksın
Burda da yapacağın işlem locale yazan yere çift tıklayıp ru_Ru yazan yeri en_GB olarak değiştirip kaydediyosun bu kadar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı