Media Encoder Videdaki Yazıları Göstermiyor

grafikibrahim24

Decapat
Videoyu export ettiğimde sadece resimler gözüküyor, slayt başlar ve slayt biter yazısı gözükmüyor. Ne yapmalıyım?

1576240117067.png

İstersen Arkaya bir renk ata bir de o şekilde dene.
Tamam deniyorum şimdi.
Tamam deniyorum şimdi.
Bro teşekkür ederim oldu da bir şey daha soracağım.
MediaEncoder ile kaydederken hep klasör içinde AME diye bir klasör daha açıyor yanında da 1 tane after effect dosyası kaydediyor. Bu AME ve after effect dosyasını istemiyorum olduğu yere sadece MP4 kaydetsin yeter bunu nasıl yaparım?

1576254212642.png

Tamam deniyorum şimdi.

Bro teşekkür ederim oldu da bir şey daha soracağım.
MediaEncoder ile kaydederken hep klasör içinde AME diye bir klasör daha açıyor yanında da 1 tane after effect dosyası kaydediyor. Bu AME ve after effect dosyasını istemiyorum olduğu yere sadece MP4 kaydetsin yeter bunu nasıl yaparım?

1576254212642.png
Kardeşim sana bir şey daha soracağım ya. @celik12256
After Effect'de bir video hazırladım media encored ile exportladım, sonra after effectdeki videoda düzenleme yaptım media encodere çekince düzenlenmiş halini export etmiyor hala eski yaptığım çalışmayı export ediyor bunu nasıl düzeltirim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı