Media Markt Sennheiser Momentum True Wireless 2 İade Etmek

Mağazaya gittim durumumu detaylı bir şekilde açıkladım. Bana iadesinin olabilmesi için kulaklık markasına servise gitmesi gerektiğini söyledi. Ama servisi beklemek istemezsen sana şu an elimde sıfır kutusunda var onu verebilirim dedi. Ama sıfır kutuyu açıyorlarmış. Bende kulaklığı servise gönderdim. Form kağıdına da tamir istemiyorum. Arıza tespiti yapılsın yazdım imzaladım. DOA kapsamında para iadesinin gerçekleşeceğini söyledi ve o şekilde form kağıdına girdi. 20 iş günü içinde geri dönüş yapacaklarmış. Başka mağazasına da gittim aynı şekilde iadenin gerçekleşebilmesi için servis onayı alması lazım dedi. Oradan gelecek kararla iade edebiliriz dedi.

Son düzenleme:
Hemen gider gitmez sert yapmayın adamlara ama :D. Önce güzel güzel anlatın baktınız olmuyor öyle sertleşin :D.
Son durumla alakalı yapacağım başka bir şey var mı? Veya yanlış yaptığım.
Ürünüm servise daha ulaşmadan önce sitelerine şikayet dilekçesi yazmıştım. Ertesi gün servis aradı ve sıfır ürünle değişim gerçekleşsin mi diye sordu. İstemediğimi söyledim. Para iadesinin gerçekleşmesini istediğimi söyledim. Ürün iade işlemi ürün geldikten sonra onaylayıp mağazaya bildireceğiz dedi. Daha sonraki gün arayıp ürünün para iadesinin gerçekleşmesini istiyor musunuz dedi. İstediğimi söyledim. Servis iade talebiniz onaylanmıştır diye mesaj geldi. Sonra iade işlemini gerçekleştirmek için mağazadan mesaj geldi. Yarın nasipse iade işlemini gerçekleştireceğim. Aklında soru işareti olan arkadaşlara yardımcı olur umarım. Süreç boyunca servisi çok ilgiliydi.
Ürünüm servise daha ulaşmadan önce sitelerine şikayet dilekçesi yazmıştım. Ertesi gün servis aradı ve sıfır ürünle değişim gerçekleşsin mi diye sordu. İstemediğimi söyledim. Para iadesinin gerçekleşmesini istediğimi söyledim. Ürün iade işlemi ürün geldikten sonra onaylayıp mağazaya bildireceğiz dedi. Daha sonraki gün arayıp ürünün para iadesinin gerçekleşmesini istiyor musunuz dedi. İstediğimi söyledim. Servis iade talebiniz onaylanmıştır diye mesaj geldi. Sonra iade işlemini gerçekleştirmek için mağazadan mesaj geldi. Yarın nasipse iade işlemini gerçekleştireceğim. Aklında soru işareti olan arkadaşlara yardımcı olur umarım. Süreç boyunca servisi çok ilgiliydi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı