MediaMarkt CLUB tam olarak nedir?

Mearty

Hectopat
Bu CLUB üyeliğinin normal üyelikten farkı nedir? Standart üye olmak yerine CLUB üyesi olmak mantıklı mı? Biraz araştırdım ama mantığıma yatmadı. Neden standart üyelik gibi ücretsiz olan bir üyelik bana indirim kuponu versin ve iade süresini uzatmak gibi bir ayrıcalık yapsın? Bu üyelikten MediaMarkt'ın çıkarı ne?

Ben CLUB üyesiyim ve arada bir saçma sapan indirimler dışında bir faydasını görmedim. Bedava olan bir ayrıcalığın ederi de bu kadar olurdu zaten.

valla geçen gün üye olurken bende farkettim ve club şeklinde üye oldum pek bi cacığı yok da işte 50 tl kupon falan verdi bide kartvzit gibi bişey var onu yazdırıp mağazalarında daha avantajlı alışveriş yapıyosun anladığım kadarıyla. He bide iade süresi normal üyeliklerde14 günken club üyelerinde 1 ay iade süreci var yazıyordu.

Tamamen bedava reklam yapma amaçlı yaptıkları bir üyelik sistemi. 2-3 şeyle göz boyayıp kendi reklamlarını yapıyorlar. Merak edip üye olayım dedim şu görsel her şeyi açıkladı.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-23_184002.png
    resim_2022-01-23_184002.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 185
İndirim kuponu:
Para harcayacaksın ve şansa bağlı olarak sana indirim kuponu gelecek. Tabii onun için yeniden para harcayacaksın ve yine para kazanacaklar.

Uzatılmış garanti:
28 gün denmiş ama paketinin açılmamış olması gerektiği belirtilmiş. Paketin içindeki ürünün durumunu bilemeyeceğimize göre hiçbir işe yaramaz zaten. THK'nın sana verdiği 2 haftaya düşüyorsun gene.

Kişiye özel kampanya:
48 saatlik kupon veriyor. O da 50₺. Yılda 1 kez. Ve kullanım şartı en az 500₺lik alışveriş yapmak. Zaten kâr markajı çok çok yüksek bir firma için 50₺ nedir ki? Para kazanma çabası yeniden.

Hediye ürünler:
Tutara bağlı olarak denmiş ve yalnızca fırsatlardan bahsedilmiş. Eğer para harcadıkça ürünün kalitesi artacaksa iyi. Ama Mediamarkt'tan beklemem.

Faturasız yaşam:
Olmasa da olur bir şey. Mailime gönderiyorlar zaten. Ha saklanmış, ha saklanmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı