MediaMarkt fare iadesi alır mı?

adnan.mihci

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Aldığım G203 çok nadir de olsa çift tıklama var. İade etmek istiyorum. Alalı 2 ay oldu, iade kabul ederler mi?

Aldığım G203 çok nadir de olsa çift tıklama var. İade etmek istiyorum. Alalı 2 ay oldu, iade kabul ederler mi?

15 gün içerisinde koşulsuz iade imkanı sadece internet satın alımları için geçerli. İnternetten satın alsanız bile tanınan bu haktan faydalanamıyorsunuz. 60 gün sonra iade etmek ne demek? Siz olsanız iade alır mıydınız?

15 gün geçmiş üzerinden iade alacaklarını sanmıyorum,ama garantiye yollayabilirsin.
Sitenin destek bölümüne yazıp oradan da yardım alabilirsin.

Amazon hariç firmalar 14 günü geçince iade almıyor. Amazon'un 3 aydan sonra bile iade aldığının örneklerini görmüştüm. Güven için MediaMarkt gibi saçma yerler yerine Amazon'u tercih etmeniz tavsiyemdir. Onun dışında yasalar gereği de iade hakkınız 14 gün. Yani hayır derlerse yapacak bir şeyiniz yok ki kesin diyeceklerdir. Garanti belgesindeki telefon numarasını arayarak sııfırıyla değiştirtebilirsiniz.

Garantisi duruyor ve internetten aldım eskiden yoktu ve çift tıklama nadir oluyor sadece üstüne para ekleyip başka fare almak istiyorum.

Geri
Yukarı