MediaMarkt G203 iadesini kabul eder mi?

aydinciftci

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 ay önce MediaMarkt'tan Logitech G203 mouse almıştım. 1 aydır bir tane bile sorun olmayan mouse dün gece çalışırken sabah scroll tuşuna basmıyordu. Kutusunu incelediğimde garanti belgesi falan bulamadım fakat ben yapmadığımdan eminim çünkü scroll tuşunu çok kullanıyorum ve gece çalışırken sabah çalışmaması anormal geldi. Sizce geri iade talebi açsam ya da ürünü onarsalar kabul ederler mi?

Gidip aynısını mağazaya sor. Teknosa'da benzer bir durum başıma gelmişti ve garanti belgesi, fiş sormadan değişim yapmışlardı. Güzel bir dille anlatırsan eminim yardımcı olacaklardır.

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 ay önce MediaMarkt'tan Logitech G203 mouse almıştım. 1 aydır bir tane bile sorun olmayan mouse dün gece çalışırken sabah scroll tuşuna basmıyordu. Kutusunu incelediğimde garanti belgesi falan bulamadım fakat ben yapmadığımdan eminim çünkü scroll tuşunu çok kullanıyorum ve gece çalışırken sabah çalışmaması anormal geldi. Sizce geri iade talebi açsam ya da ürünü onarsalar kabul ederler mi?
Garanti belgesine gerek yok , MediaMarkta kayıtlar bulunuyor. Arkadaşlarında dediği gibi mağazaya git şikayetini ilet. Arızalanması olmasından dolayı iade veya onarım yapacaklardır. Ancak ürün sağlam olsaydı görerek alışverişlerde/işyerlerinde mağazanın taahhütü olmadıkça hukuken iade hakkı bulunmuyor.

Geri
Yukarı