MediaMarkt siparişi takip edilmiyor

Solomons

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

MediaMarkt'tan bir Logitech gamepad aldım fakat ürünü hiçbir şekilde takip edemiyorum. İlk önce siparişiniz alındı maili sonrasında kargoya verildi maili geldi ama ne bir takip kodu var ne başka bir şey.

Sitelerinde sipariş takibi sekmesi var. Sipariş no ve telefon no istiyor. İkisini de giriyorum ama "girdiğiniz sipariş numarası bulunamadı" hatası alıyorum.

En son arıcam kendilerini. Var mı bu sorunla karşılaşan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size mail ya da SMS'e bilgilendirme yapılmadı mı kargo ve numarası ile ilgili? Öyle bir bilgilendirme almadıysanız MediaMarkt'ı arayıp sipariş numarası ile beraber son durumunu öğrenebilirsin.

Merhaba,

MediaMarkt'tan bir Logitech gamepad aldım fakat ürünü hiçbir şekilde takip edemiyorum. İlk önce siparişiniz alındı maili sonrasında kargoya verildi maili geldi ama ne bir takip kodu var ne başka bir şey.

Sitelerinde sipariş takibi sekmesi var. Sipariş no ve telefon no istiyor. İkisini de giriyorum ama "girdiğiniz sipariş numarası bulunamadı" hatası alıyorum.

En son arıcam kendilerini. Var mı bu sorunla karşılaşan?

Aynısını yaşıyorum? Ne yaptınız? Yaklaşık 10 saattir sipariş verdim ama siparişlerim sayfasında bile gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı