Mediamarkt’ın bana yaşattığı büyük rezalet!

PanxeR

Hectopat
Hiç bir zaman uzatılmış garanti yapmamak lazım zaten yasal garanti süresi solunca resmi distribitör o cihazlara asla bakmaz mediamarktın anlaştığı firma bakar cihaz microsoft un kendi servisine gitse ve garantisi yasal olarak devam ediyorsa direk değişim verirlerdi.Geçmiş olsun herşey tüketici hakem heyeti kararına kalmış.

Djsnake

Decipat
Yer
Detroit
Normal karşılıyorum benim de başıma geldi tipik MediaMarkt işte ben eski telefonumun camı patladığı için dokunmatik çalışır vaziyette ve görüntü var. Yetkili servis babamı aramış cihaz Pert'e ayrılmıştır iade içinde babama cihazın 3/1'i fiyatını verdiler, oysaki telefoncudan 200 TL'ye yaptırabiliyordum.

KS
KS
furkangunes04

furkangunes04

Hectopat
Yer
Sakarya
Normal karşılıyorum benim de başıma geldi tipik MediaMarkt işte ben eski telefonumun camı patladığı için dokunmatik çalışır vaziyette ve görüntü var. Yetkili servis babamı aramış cihaz Pert'e ayrılmıştır iade içinde babama cihazın 3/1'i fiyatını verdiler, oysaki telefoncudan 200 TL'ye yaptırabiliyordum.
Aynı olay işte. Demek ki herkese aynısını yapıyorlar. Bu olayı neden daha önce duymadım bilemiyorum. Yoksa asla güvenmezdim. Elektronikçide yaptırırdım.
Vatanbilgisayar, Mediamark ve teknosa bu tarz konularda ışık hızıyla yarışır. Geçmiş olsun, söyleyecek kelime bulamıyorum.
Normalde "Vatan'da al, hem fiziksel şubesi var, garanti açısından çok daha iyi. Kendileri bile tamir ediyorlar. O yüzden fiyatlar daha pahalı." algısı vardır. Ancak bunun tamamen yanlış bir algı olduğunu üzücü bir şekilde tecrübe ettim.
Twitter'da #mediamarktskandalı hashtag'i açtım. Destek olursanız çok memnun olurum. Hem başkalarını da bu rezalete düşmekten engelleme şansı elde etmiş oluruz.

Son düzenleme:
Yukarı