MediaMarkt'ta satilan PS5 nasıldır?

Hocam emin misiniz? Ben hiç o fiyata görmemiştim arkadaşım da aldı o da böyle bir şey görmedi almadan vatana gitmiştik sadece basic modeller vardı.

Yoksa 2000₺ daha fiyat çekerler haklısınız.
Vatan mağazalarına nadiren düşüyor aşırı ucuza, arkadaş ondan bahsediyor sanırım.

Hocam emin misiniz? Ben hiç o fiyata görmemiştim arkadaşım da aldı o da böyle bir şey görmedi almadan vatana gitmiştik sadece basic modeller vardı.

Yoksa 2000₺ daha fiyat çekerler haklısınız.
Eminim, stok gruplarını çok sık takip ediyorum. Teknosa ve Vatan'da 1 aydır stok geldikçe bahsettiğim şekilde bundle satılıyor 14900 TL'ye.

Ama dediğim gibi, nadir düşüyor, şanslı olan yakalıyor, ben yakalayamadım. 1 ay sonra zam gelse de kimse bir şey diyemez, 2000 fazla verip hemen alayım da mantıklı bir yaklaşım.

Birkaç gündür Vatan'dan aldım, ön sipariş verdim vs yazan çok var gruplara, ben gidip sorma fırsatı bulamadım, ama yakınlarda varsa gidip sorabilir arkadaş hızlıca. Bedavadan kulaklık+şarj istasyonunuz olmuş olur şanslıysanız.

Hocam farklı sürümdur vs.
Yok hocam alabilirsiniz, ki MediaMarkt da Amazon gibi iade konusunda mükemmel bir firma. Kutusunu açmanıza rağmen 15 (Club üyeliği ile 30) gün iade hakkınız koşulsuz varmış, müşteri hizmetleri söylemişti bana da. Bir sorun varsa geri yollarsınız zaten, ama sorun olmayacaktır. Mağazalarda bu iade sistemi geçerli değil bu arada bilginiz olsun.

Geri
Yukarı