MediaMarkt'taki görevlinin iPhone 12 hakkında yalan konuşması

iPhone 12 mini var mı? Diye sordum ve üretiminin durup batarya konulmasının unutulduğunu, toplatıldığını söyledi görevli. Niye yalan atıyorlar ki? Halbuki internette hiç böyle bir şey duymadım.

13 önerdiyse uzak durun. Adamın işi O, öyle eğitiyorlar.

@Dakikabeycik1 12 olmasının ne önemi var? Başka modele yöneltmek amacıyla yapmıştır dedim. Okuduğunuzu anlamanız önemli. :) Herhangi bir telefon olabilir yani. Sistem hala aynı mıdır garanti vermiyorum ama X bir markanın pazarlama elemanları da olabiliyor o soru sorduğunuz kişiler. Sen 13 Pro Max sorarsın, cihazı yerden yere vurur ve eline dandik bir XPhone 365 tutuşturmaya çalışır daha iyi diye.

@Dakikabeycik1 12 olmasının ne önemi var? Başka modele yöneltmek amacıyla yapmıştır dedim. Okuduğunuzu anlamanız önemli. :) Herhangi bir telefon olabilir yani. Sistem hala aynı mıdır garanti vermiyorum ama X bir markanın pazarlama elemanları da olabiliyor o soru sorduğunuz kişiler. Sen 13 Pro Max sorarsın, cihazı yerden yere vurur ve eline dandik bir XPhone 365 tutuşturmaya çalışır daha iyi diye.

Okuduğumu gayet anlayabiliyorum 🙂 zaten iPhone kaliteli bir marka olduğu için büyük ihtimalle başka marka bir telefon satmazlar zaten? Neyse boş ver bu forumdakiler çok garip

Yeni konular

Geri
Yukarı