MediaMarkt'tan monitör alınır mı?

Merhabalar normalde Amazon'dan AOC 24G2U alacaktım İncehesap'ın iade ücretini yatırmaması ve stoğun bitmesi ile geriye en ucuz olarak medimarkt kalıyor sizce alınır mı?

Herhangi bir ghosting veya ölü pikselde değişimleri veya iadeleri mevcut mudur?

Monitörümü Medimark'tan aldım gayet güzel geldi sorun da çıkmadı.

Merhabalar öncelikli olarak güvenilirlik açısından MediaMarkt üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz lakin alacağınız ürün internetteki alışveriş sitelerine oranla pahalı olabilir. Bu açıdan güvenilir bir alışveriş sitesi üzerinden monitör almanız sizin için daha faydalı olacaktır. Hatta o bütçeye sizin için çok güzel bir monitör önerim var. Aşağıdaki link üzerinden bakabilirsiniz. Umarım faydalı olabilmişimdir. Saygılarımla.

Merhabalar öncelikli olarak güvenilirlik açısından MediaMarkt üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz lakin alacağınız ürün internetteki alışveriş sitelerine oranla pahalı olabilir. Bu açıdan güvenilir bir alışveriş sitesi üzerinden monitör almanız sizin için daha faydalı olacaktır. Hatta o bütçeye sizin için çok güzel bir monitör önerim var. Aşağıdaki link üzerinden bakabilirsiniz. Umarım faydalı olabilmişimdir. Saygılarımla.

Attığınz monitör gayet hoş fakat sorunlu olduğunu söylediklerini hatırlıyorum forumdaki arkadaşların.
Monitörümü Medimark'tan aldım gayet güzel geldi sorun da çıkmadı.

Ölü piksel falan çıkmadı mı ve internet üzerinden mi aldınzı yoksa şubeden mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı