MediaMarkt'tan telefon alırken test ederler mi?

Planet90

Picopat
Bir telefon almak istiyorum Samsung, bu yüzden bir şey sormak istiyorum.

Kaç sene önce Vatan Bilgisayar'dan tablet almıştık. Aldığımız tableti kutusundan çıkarıp test edip öyle vermişlerdi diye hatırlıyorum, yanlış hatırlamıyorsam.

Ben ürünümün açılmasını istemiyorum, evde kendim kurmak istiyorum. Sormak istediğim bu Vatan Bilgisayar'da hala bu uygulama devam ediyor mu? Veya MediaMarkt'tan alsam orada da test edecekler mi?

Eğer orada test ettirmezsem alacağım ürünü ve sorunlu çıkarsa geri alacaklar mı?

Bir telefon almak istiyorum Samsung, bu yüzden bir şey sormak istiyorum.

Kaç sene önce Vatan Bilgisayar'dan tablet almıştık. Aldığımız tableti kutusundan çıkarıp test edip öyle vermişlerdi diye hatırlıyorum, yanlış hatırlamıyorsam.

Ben ürünümün açılmasını istemiyorum, evde kendim kurmak istiyorum. Sormak istediğim bu Vatan Bilgisayar'da hala bu uygulama devam ediyor mu? Veya MediaMarkt'tan alsam orada da test edecekler mi?

Eğer orada test ettirmezsem alacağım ürünü ve sorunlu çıkarsa geri alacaklar mı?
Vallahi ben geçen ay vatandan laptop almıştım onu açıp kendileri kontrol etmişlerdi

Peki telefonu buraların internet sitelerinden alsak ve sorunlu çıksa. İnternetten aldığımız için haliyle kutuyu açamayacaklardır.

Sorunlu çıkarsa hemen iade alıyorlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı