Medieval Dynasty alınır mı?

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun şu an 71 lira, daha erken erişimde ama tarzı hoşuma gitti. Yorumlara baktığımda %92 olumlu puan almış. Aranızda oynayan var mı? Bu sene sınav var zaten çok takılamayacağım ama ara sıra akşamları girip zevk alacağım bir oyun gibi duruyor :) Craft yapma oyunlarına zaten bayılırım, mesela The Forest oyununu çok beğenmiştim. Bu nasıl bir oyun alınır mı sizce yoksa biraz daha beklemeli miyim, fiyat düşmesi açısından?

Erken erişim bittiğinde fiyatı yüksek ihtimal artar. Oyunun diyalogları biraz kısıtlı. Gelişim sürecinde geliştirmeler yapılırsa çok güzel bi' oyun olacak. Gelişime tanıklık etmek istersen almanı engelleyecek bi'şey yok bence. :)

Genel olarak fikirlerinizi alayım istiyorum fiyatı fazla geldi ama uzun saatler götürecek bir oyunsa değer muhtemelen. :)

Arkadaşlar oyun şu an 71 lira, daha erken erişimde ama tarzı hoşuma gitti. Yorumlara baktığımda %92 olumlu puan almış. Aranızda oynayan var mı? Bu sene sınav var zaten çok takılamayacağım ama ara sıra akşamları girip zevk alacağım bir oyun gibi duruyor :) Craft yapma oyunlarına zaten bayılırım, mesela The Forest oyununu çok beğenmiştim. Bu nasıl bir oyun alınır mı sizce yoksa biraz daha beklemeli miyim, fiyat düşmesi açısından?
Zorluğundan dolayı sabır gerektirebilir.
Oyunun serisini çeken bir youtuber'ı izliyorum kendisi özellikle av görevlerinde zorlanıyor.

Geri
Yukarı