MEE6 kullanıcıları dinliyor mu?

Sosyal'de garip konular çoğalıyor. Discord'a botların normal kullanıcıdan çok da farksız olmadığınızı fark ettiğinizde çok güleceksiniz.
Ekleme: Botlarda, ses kaydetme özelliği bile yoktur, olamazda. Botların nasıl çalıştığını araştırırsanız cevabınıza ulaşırsınız.
@byDesertFox
@Mert Ayıboğan
Gülücük atma sebebiniz nedir?

Dün başıma garip bir olay geldi. Discord'da arkadaşım (ses kanalındayken) "Görüşürüz, ben çıkıyorum." dedi. Daha sonra Discord botu Mee6 chate "Keşke gitmeseydin." yazdı, biz de haliyle durumu garipsedik. Bir bilgisi olan var mı? Daha önce başınıza geldi mi ya da çok basit bir durum mu, sormak istedim saygılar.
Eki Görüntüle 910369
MEE6 web panelinden ayarlanabiliyor. Normal bir şey.

Sosyal'de garip konular çoğalıyor. Discord'a botların normal kullanıcıdan çok da farksız olmadığınızı fark ettiğinizde çok güleceksiniz.
Ekleme: Botlarda, ses kaydetme özelliği bile yoktur, olamazda. Botların nasıl çalıştığını araştırırsanız cevabınıza ulaşırsınız.
@byDesertFox
@Mert Ayıboğan
Gülücük atma sebebiniz nedir?

Ses kaydetme özelliği olabilir yanlış bilgi vermeyin.

Botlar, normal bir kullanıcıdan farksızdır. Normal bir kullanıcı, Discord'un içinden ses kayıtı, ekran kayıtı yapma özelliklerine sahip değildir, 3. parti yazılım kullanması gereklidir.

Bu dediğimi çürütmez dediğinizi yalanlar. Plugin ile yapıyor Mee6 normal bir kullanıcı olmadıklarını söyleyen de yok adamların boş boş bizi dinlediğine ve ses kaydı alamayacaklarına karşı çıkan var.

Dün başıma garip bir olay geldi. Discord'da arkadaşım (ses kanalındayken) "Görüşürüz, ben çıkıyorum." dedi. Daha sonra Discord botu Mee6 chate "Keşke gitmeseydin." yazdı, biz de haliyle durumu garipsedik. Bir bilgisi olan var mı? Daha önce başınıza geldi mi ya da çok basit bir durum mu, sormak istedim saygılar.
Eki Görüntüle 910369
Eski bir konu fakat öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Mesela Bugün ErensiBOT un fake mesajı ile arkadaşı trolledim. Mee 6 atmış gibi yazdım. Bunu da deneyeceğim fikir için teşekkürler

Geri
Yukarı