Mega.co.nz indirme konumu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Selamlar,
Mega.co.nz indirme konumu nerededir? Dosyayı ilk indirişimde sayfayı kapattım ancak hiçbiryerde bulamadım. Sonraki indirişimde ise elektrik kesildi. Ancak diskte boş yer azaldı. Nerede bulabilirim? Hiç olmazsa sileyim.

Bende böyle. Tam olarak anlamadım. Fakat yandaki bulut sürücüsün'de dosyalarınız kalıyor.

Kod:
http://i.imgur.com/XRkjip1.jpg

Son düzenleme:
Kapatırsan ana sayfaya geçiyor. Bende bulamamıştım. :D

Mega.co.nz tarayıcı geçici belleğinde kendi dosyasını oluşturur. İndirme bir nedenle tamamlanamazsa temp klasöründeki dosya, tarayıcı geçici belleğinin boyutuna bağla olarak silinebilir. Eğer silinmezse ccleaner tarzı programlarla eski dosyaları silip yer açabilirsin.

Tarayıcı ile bağlantımı kestim diyebilirdim ki Windows 8.1'e geçince yine Chrome'u kullanmak zorunda hissettim kendimi. Benim için Windows neyse Chrome da o oldu artık.

enigma09, dediğiniz gibi şeyler oldu. Format attım ancak sadece Windows dosyaları kuruldu. Hemen siliyorum teşekkürler.

Mega.co.nz ile çok uğraştım. Neyse ki arkadaş Mozilla önerdi. Onunla birlikte direk masaüstüne indirdim, hemen kurdum 8.1'i. Hoş. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı