Mega.co.nz'den Download Manager ile indirme

Öncelikle Mega yani Kim Dotcom´un varliginin sebebi olan site MEGA den dosya indirmek icin herdefasinda tarayici yada kendi bulut sistemlerine bagli olarak calisan applikasyonuyla indirmek gercekten insani bazen cileden cikarabiliyor özelikkle dosya boyutlari <10 GB üstünde ise ve saatler sürüp o arada Browser´i kapatmamak zorunda kaliyorsak. Kisaca simdi burda anlatmak istedigim Mega sitesinden herhangi bir dosyayi bilgisayarimiza Mega Sync Client´tan indirmekte bazen takildimi dosya öylece kaliyor bilgisayarda ve fuzuli yer kapliyor. Internetede baktim MegaSync tek benim sorunum degil imis o yüzden bende böyle bir yola basvurdum. Velhasil kelam bunun icin kullanmamiz gereken programin adi Mega Downloader ( linki asagida mevcut). Bu islemleri yazarak ve resim atarak zor olacagi icin minik bir video hazirladim ordan bakabilirsiniz.

Link : MegaDownloader Download

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı