MEGA Kota Uyarısı Veriyor

World_of_Power

Centipat
Merhaba arkadaşlar. MEGA'da bir dosya indirmek istiyorum fakat kota hatası veriyor. Eskiden pek vermezdi fakat şimdilerde ortaya çıktı. Her neyse dosya boyutu 2.62 GB. Acaba bu dosyayı indirip upload edebilecek müsait biri var mı?

Beklemek istemiyorsanız bunun için VPN kullanabilir ya da MEGA uygulamasını indirebilirsiniz. Tekrar kotayı aşmadıkça kota uyarısı almazsınız.
Hocam daha önce VPN kullanmadım. Bu yüzden pek bilmiyorum. MEGA uygulamasına da pek güvenemiyorum. Ya aslında daha önceleri pek kota vermezdi fakat ilk defa bu sene karşılaştım. 3 gündür de bir şey indiremiyorum. Keşke müsait biri indirebilse de başka bir linke upload edebilse.

Oldukça güvenilir bir servis. Herhangi bir sorun yaşamazsınız.

VPN kullanmak istemiyorsanız alternatif olarak IP adresinizi de değiştirebilirsiniz. İnternet servis sağlayıcınız bunu sizin için yapabilir. Statik IP ya da Kablonet gibi bir sağlayıcı kullanmıyorsanız modeminizi yeniden başlatabilirsiniz.

Hocam daha önce VPN kullanmadım. Bu yüzden pek bilmiyorum. MEGA uygulamasına da pek güvenemiyorum. Ya aslında daha önceleri pek kota vermezdi fakat ilk defa bu sene karşılaştım. 3 gündür de bir şey indiremiyorum. Keşke müsait biri indirebilse de başka bir linke upload edebilse.
En kolayı çerezleri ve site verilerini temizlemek, Medium'daki okuma sınırnı bu şekilde çözmüştüm.

Onceki konunuzda bana attiginiz linki VPN ile indirmeye basladim:
1636379483420.png

Upload ile falan tahminimce 1.5-2 saate yukleyip linki atmis olurum. Bir de Turkiye'deki IP'ler bloklanmis olabilir, VPN sunucusundan Turkiye'ye baglandigimda da indiremedim.

Hocam daha önce VPN kullanmadım. Bu yüzden pek bilmiyorum. Mega uygulamasına da pek güvenemiyorum. Ya aslında daha önceleri pek kota vermezdi fakat ilk defa bu sene karşılaştım. 3 gündür de bir şey indiremiyorum. Keşke müsait biri indirebilse de başka bir linke upload edebilse.

Dosyayı atın yardım edebilecek birileri çıkar. Benim internetim kötü en az 30 dakika bekletir.

Onceki konunuzda bana attiginiz linki VPN ile indirmeye basladim:
Eki Görüntüle 1209387

Upload ile falan tahminimce 1.5-2 saate yukleyip linki atmis olurum. Bir de Turkiye'deki IP'ler bloklanmis olabilir, VPN sunucusundan Turkiye'ye baglandigimda da indiremedim.
Ya size ne kadar teşekkür etsem az. Çok sağolun.
Dosyayı atın yardım edebilecek birileri çıkar. Benim internetim kötü en az 30 dakika bekletir.
MEGA bu hocam.

Geri
Yukarı