Mega.nz hesap yükseltilmeli diyor

Şurada bahsetmiştim hocam buyrun:

Teşekkür ederim. Ben de 1 hesapta o kadar depolama yaptınız sanmıştım. :D

Teşekkür ederim. Ben de 1 hesapta o kadar depolama yaptınız sanmıştım. :D
Rica ederim. Aslında Mega ilk zamanlarında çok daha fazla depolama veriyordu. Yanlış hatırlamıyorsam 200 GB idi ama o zaman o kampanyayı kaçırmıştım. İyi ki kaçırmışım; 1 Mbps internetle 1 TB veri upload edip hepsini kaybedebilirdim. 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, bir çözüm yolu biliyorum ama biraz zaman alır.
Öncelikle kullanamıyorum derken ne demek istediniz?
Görüntüleyemiyor musunuz yoksa düzenleyemiyor musunuz?
Bu soruya cevap verince yöntemi de anlatacağım ona göre.

Videoya tıkladığımda açılmıyor ve "Hesabı yükselt, verilerin tehlikede." diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoya tıkladığımda açılmıyor ve "Hesabı yükselt, verilerin tehlikede." diyor.
Bu yöntem, verilerinizi kısıtlama olmadan indirmenize yarıyor.
  • JDownloader 2 programını indirip kurun.
  • Yeni bir MEGA hesabı açın.
  • JDownloader programında ayarlara girip hesap yöneticisinden yeni MEGA hesabınızı ekleyin.
  • Verilerinizin olduğu hesaptan indirmek istediğiniz klasöre sağ tıklayıp "Linki al" ya da "Get link" yazan yere tıklayıp çıkan linki kopyalayın ve JDownloader programında "Bağlantı yakalayıcı sekmesine gelip herhangi boş bir yere yapıştırın.
  • Birkaç saniye içinde klasördeki tüm veri tanınacak ve sağ aşağıdaki "Tüm indirmeleri başlat" seçeneğini seçince tüm verileriniz herhangi bir kısıtlama olmadan indirilecek.
  • Daha sonra verilerinizi istediğiniz herhangi bir yere yedekleyebilirsiniz.
Umarım istediğiniz şey budur. :D

Bu yöntem, verilerinizi kısıtlama olmadan indirmenize yarıyor.
  • JDownloader 2 programını indirip kurun.
  • Yeni bir MEGA hesabı açın.
  • JDownloader programında ayarlara girip hesap yöneticisinden yeni MEGA hesabınızı ekleyin.
  • Verilerinizin olduğu hesaptan indirmek istediğiniz klasöre sağ tıklayıp "Linki al" ya da "Get link" yazan yere tıklayıp çıkan linki kopyalayın ve JDownloader programında "Bağlantı yakalayıcı sekmesine gelip herhangi boş bir yere yapıştırın.
  • Birkaç saniye içinde klasördeki tüm veri tanınacak ve sağ aşağıdaki "Tüm indirmeleri başlat" seçeneğini seçince tüm verileriniz herhangi bir kısıtlama olmadan indirilecek.
  • Daha sonra verilerinizi istediğiniz herhangi bir yere yedekleyebilirsiniz.
Umarım istediğiniz şey budur. :D
Denedim ama maalesef linki almama da izin vermiyor. :D

Mega'da yüklü olan dosyalarımı kullanamıyorum çünkü mega hesabını yükseltmen lazım diyor. Dosyalarımı nasıl alırım? Bir çözüm yolu bilen var mı?

Aynı durum bende de var şu an. Ne indirmeme ne de linkini almama izin vermiyor. Çözümünü bulduysan paylaşırsan çok sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı