Mega sitesinde "IP adresiniz yetkililere verildi" diye bir sonuç çıktı

Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba. Telegram'da arşiv programında gezinirken Deep weeb linki vardı. Bende girdim dosya zaten silinmiş daha sonra Mega diye bir siteye attı ardından dosya silindi ve IP adresiniz gerekli yetkililere verildi diye bir yazı çıktı. Bende panikatak var elim ayağım titriyor göğsüm falan sıkışıyor hapse girer miyim? Şu an çok korkuyorum. Başıma bir şey gelir mi?

Son düzenleme:
Ama panik yapma fbi falan gelmez

Evine polis gelmez ondan korkmana gerek yok. Zaten internetde gezinirken her girdiğin siteye IP adresini veriyorsun çok önemli bir şey olmayabilir. İnsanları kandırmak için de böyle şeyler yapılabiliyor. Çok korkuyorsan da IP adresi değişebilirsin.
Ip adresi degisse nolcak adamlar ip yi almis bile reis. Site sahibi o ip yi gorebiliyor

Evine polis gelmez ondan korkmana gerek yok. Zaten internetde gezinirken her girdiğin siteye IP adresini veriyorsun çok önemli bir şey olmayabilir. İnsanları kandırmak için de böyle şeyler yapılabiliyor. Çok korkuyorsan da IP adresi değişebilirsin.

Hocam nasıl değiştireceğim? Titremekten hiçbir şey yapamıyorum hapse mi gereceğim ben?

Hem siteyi hazırlayan kişi sizin gibi insanları korkutmak için hazırlamış olmalı hem deepwebe öyle elimi kolumu sallayarak Chrome'dan gireyim diye bir mevzu yok, hem de girseniz bile kimse kanıtlayamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı