Meizu TWS Buds durup dururken bozuldu

Sanırım öyle. Ne kadar süre kullandınız? Yüksek seste uzun süre kullandınız mı?
Hep en yüksek seste kullandım ve böyle olması gerekiyor bence zaten. Toplam 13 gün kullandım. Kargoya vermeye de çok üşeniyorum. Çözüm bulabilsek harika olur ben anlamadım bu işi gerçekten. Bir anda hiçbir şey yokken gitti. En fazla ne bozulmuş olabilir ki?Kutusu gayet düzgün çalışıyor.

Hep en yüksek seste kullandım ve böyle olması gerekiyor bence zaten. Toplam 13 gün kullandım. Kargoya vermeye de çok üşeniyorum. Çözüm bulabilsek harika olur ben anlamadım bu işi gerçekten. Bir anda hiçbir şey yokken gitti. En fazla ne bozulmuş olabilir ki? Kutusu gayet düzgün çalışıyor.

Bozulduğunu söyleyen herkes son seste kullanmış. Ben de 3 haftadır falan kullanıyorum henüz sorun yaşamadım. Büyük ihtimalle içlerindeki Bluetooth entegresi yüksek akıma dayanamayıp yanıyor. İmkanınız varsa iade etmenizi ve Haylou moripods veya mi Air 2 gibi modellere bakmanızı öneririm. Hatta bildiğim kadarıyla Hepsiburada'da iade işleminde kargo evden alıyor, diğer şirketlerde de üşenecek bir durum yok bence, hakkınızı arayın.

Bozulduğunu söyleyen herkes son seste kullanmış. Ben de 3 haftadır falan kullanıyorum henüz sorun yaşamadım. Büyük ihtimalle içlerindeki Bluetooth entegresi yüksek akıma dayanamayıp yanıyor. İmkanınız varsa iade etmenizi ve Haylou moripods veya mi Air 2 gibi modellere bakmanızı öneririm. Hatta bildiğim kadarıyla Hepsiburada'da iade işleminde kargo evden alıyor, diğer şirketlerde de üşenecek bir durum yok bence, hakkınızı arayın.
Bugün sabah kalktım ve bağlanmayı denedim bağlandı, çok garip gerçekten ilk kez böyle bir şey yaşıyorum

edit: kutunun şarj entegreleri ile kulaklık temassızlığı olabilir nası çözerim bilmiyorum

Bugün benimkinin de sol tarafı bozuldu. Bakalım ne olacak. İade sürem dolmuş değişim yaptırırım belki.
Kulaklık çalışmayınca kutusuna koyup bırakmıştım. Akşam eve dönüp bakınca ne göreyim? Bozuk kulaklık eriyip kutuya yapışmış. Hepsiburada müşteri hizmetlerine yazdım teknik servisin numarasını veriyor, arkadaşlar bu kulaklığın garantisi falan yok, Hepsiburada kronik sorunlu bir modeli ucuza alıp millete kakalamış.

Son düzenleme:
Bugün benimkinin de sol tarafı bozuldu. Bakalım ne olacak. İade sürem dolmuş değişim yaptırırım belki.
Kulaklık çalışmayınca kutusuna koyup bırakmıştım. Akşam eve dönüp bakınca ne göreyim? Bozuk kulaklık eriyip kutuya yapışmış. Hepsiburada müşteri hizmetlerine yazdım teknik servisin numarasını veriyor, arkadaşlar bu kulaklığın garantisi falan yok, Hepsiburada kronik sorunlu bir modeli ucuza alıp millete

Ben de kullanmaya korkuyorum açıkçası. Çok daha nadir kullanmaya başladım. Değişim kabul etmezlerse içini açıp yanan yeri söyleyebilir misiniz?

Ben de kullanmaya korkuyorum açıkçası. Çok daha nadir kullanmaya başladım. Değişim kabul etmezlerse içini açıp yanan yeri söyleyebilir misiniz?

İçini açtım bile. Devre kartı üzerinde ciddi bir yanık görünmüyor ama airoha Bluetooth çipinin kenarında beyazlık var, dışındaki plastik de oradan erimiş. Meğer kulaklığı taktığım andan itibaren kısa devre yapıp önce kendi bataryasını sonra da kutunun bataryasını sömürmüş ve kendini eritmiş. Kutuyu zorla açıp keserek içindeki sıkışmış kulaklığı çıkardım, sağ kulaklık şimdilik çalışıyor, kutu da yeniden şarj oluyor ama çok hırpaladım ucube bir şey oldu. Belli ki Hepsiburada'dan bir ürün alırken iki kere düşüneceğiz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220121_211023.jpg
    IMG_20220121_211023.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20220121_211005.jpg
    IMG_20220121_211005.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20220121_220045.jpg
    IMG_20220121_220045.jpg
    190,4 KB · Görüntüleme: 58
İçini açtım bile. Devre kartı üzerinde ciddi bir yanık görünmüyor ama airoha Bluetooth çipinin kenarında beyazlık var, dışındaki plastik de oradan erimiş. Meğer kulaklığı taktığım andan itibaren kısa devre yapıp önce kendi bataryasını sonra da kutunun bataryasını sömürmüş ve kendini eritmiş. Kutuyu zorla açıp keserek içindeki sıkışmış kulaklığı çıkardım, sağ kulaklık şimdilik çalışıyor, kutu da yeniden şarj oluyor ama çok hırpaladım ucube bir şey oldu. Belli ki Hepsiburada'dan bir ürün alırken iki kere düşüneceğiz.
Gerçekten HepsiBurada dan bir daha herhangi bir ürün almayacağım teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı