Mekanik Blue Switch klavye önerisi

Bütçe
2500

Ziplayan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam mavi Switch bir klavye arıyorum. SteelSeries mi? Yoksa Razer mi? Karar veremedim öneri yaparsanız sevenirim 2500TL'yi geçmesse daha iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki markada iyi ama SteelSeries biraz daha görüntüsü güzel. Ama ben bu iki marka yerine Logitech aldım G915 malzeme kalitesi Logitech'in biraz daha iyi geldi bana. Bir de aradığın özellikleri nedir? Kablolu kablosuz?

İki markada iyi ama SteelSeries biraz daha görüntüsü güzel. Ama ben bu iki marka yerine Logitech aldım G915 malzeme kalitesi Logitech'in biraz daha iyi geldi bana. Bir de aradığın özellikleri nedir? Kablolu kablosuz?

Kral öncelikle kusura bakma görmedim kablolu olsa daha iyi diye düşünüyorum senin önereceğin var mı peki

Kral öncelikle kusura bakma görmedim kablolu olsa daha iyi diye düşünüyorum senin önereceğin var mı peki.

Sorun değil. Logitech G G513 mekanik kablolu oyuncu klavyesi, Lightsync teknolojisi, arkadan aydınlatmalı, konforlu hafızalı köpük, medya ve aydınlatma denetimi, gx Blue clicky, Türkçe Q klavye, siyah Logitech G G513 Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi, LIGHTSYNC teknolojisi, Arkadan Aydınlatmalı, Konforlu Hafızalı Köpük, Medya ve Aydınlatma Denetimi, GX Blue Clicky, Türkçe Q Klavye, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Logitech G512 kablolu mekanik Gaming (oyuncu) klavye - 920-008947 Logitech G512 Kablolu Mekanik Gaming (Oyuncu) Klavye - 920-008947 : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Bunlar olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı