Mekanik hisli klavyeyi mekanik klavyeye çevirme

Rauxer

Hectopat
Yer
:P
Tekrardan merhaba dostlar. Benim size bir sorum olucak. Ben Cooler Master Masterkeys Lite l adlı mekanik hisli klavye almayı düşünüyorum. Benim sizlere sorum şu. Bu klavyeyi Blue Switch alarak mekanik klavyeye çevirebilir miyim? (Tuşların altında switch girişleri var) İkinci sorum: Bu klavye mekanik klavyeler gibi ses çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan merhaba dostlar. Benim size bir sorum olucak. Ben Cooler Master Masterkeys Lite l adlı mekanik hisli klavye almayı düşünüyorum. Benim sizlere sorum şu. Bu klavyeyi Blue Switch alarak mekanik klavyeye çevirebilir miyim? (Tuşların altında switch girişleri var) İkinci sorum: Bu klavye mekanik klavyeler gibi ses çıkartır mı?
Hayır, çeviremezsiniz. Mekanik hisli klavyeler özünde membaran klavyelerden bir farkı yoktur. Tavsiyem bütçenizi arttırıp MasterKeys Pro L almanız olur. Ancak, bir klavyeye de 500TL vermek sizin için ne kadar mantıklı olur bilmem. Yine de yeni klavyeniz hayırlı olsun şimdiden :)

Beyler peki bana mekanik blue switch olan 250 tl aralığında rgb li (cooler master gibi olursa iyi olur [saçma sapan aydınlatması olmasın lütfen) klavye önerir misiniz?

Fena değil. Romer G switchlerin MX Brownlara eş değer olduğunu duymuştum. RGB takıntısı yoksa arkadaşın alınabilir. Şahsen RGB'nin herhangi bir oyun oynarken veya yazı yazarken yararını görmedim :)
Bende RGB klavye var genelde tek renk(kırmızı) kullanıyorum, RGB dediğin gibi olmazsa olmaz olmamalı. Romer-G klavye kullandım, memnundum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı