Mekanik hisli klavyeyi mekanik klavyeye çevirme

Motospeed son çare.
Gearbest üzerinden CK104.
Motospeed son çare.
Hayır, çeviremezsiniz. Mekanik hisli klavyeler özünde membaran klavyelerden bir farkı yoktur. Tavsiyem bütçenizi arttırıp MasterKeys Pro L almanız olur. Ancak, bir klavyeye de 500TL vermek sizin için ne kadar mantıklı olur bilmem. Yine de yeni klavyeniz hayırlı olsun şimdiden :)
Sağolun.
Bende RGB klavye var genelde tek renk(kırmızı) kullanıyorum, RGB dediğin gibi olmazsa olmaz olmamalı. Romer-G klavye kullandım, memnundum.
Rgb benim gözümde hoş duruyor. Ancak yinede önerinizde olsaydı güzel olurdu. Ama öneriniz için teşekkürler.

O fiyat bandında blue switch dokunma hissi ortalama olan Gamepower Warlock blue switch öneriyorum. Kalitesiz diyenler olacak ama 250TL ile alınabilecek sağlam klavyelerden. James donkey de bakılabilir ama ben warlocktan gayet memnunum tavsiye edeim boşuna kötüleme yapmayın.

O fiyat bandında blue switch dokunma hissi ortalama olan Gamepower Warlock blue switch öneriyorum. Kalitesiz diyenler olacak ama 250TL ile alınabilecek sağlam klavyelerden. James donkey de bakılabilir ama ben warlocktan gayet memnunum tavsiye edeim boşuna kötüleme yapmayın.
Konunun üzerinden 2 sene geçmiş. Konu Ağustos 2018'de açılmıştı ama yine de mesajınız için teşekkürler. 🙂

Geri
Yukarı